Forum Spółki giełdowe CCC SA

Wysokie temperatury zaszkodziły spółce CCC. Oto efekty

Wysokie temperatury zaszkodziły spółce CCC. Oto efekty

Wyświetlaj:
bosy / 159.205.68.* / 2015-12-02 14:31
W CCC jest ogromny wybór butów dla kobiet, sklep jest zawalony obuwiem dla pań.
Jak chciałem kupić sobie buty na jesień to w sklepie były aż dwa regały butów dla panów a żadnego wyboru sklep nie proponował. Czy to znaczy, że facet ma chodzić boso?
W Deichman jest dużo większy wybór, z tego sklepu jeszcze nigdy nie wyszedłem bez zakupów.
klient Deichmana / 159.205.68.* / 2015-12-02 14:24
Wszyscy wiemy dobrze jak wygląda proces reklamacji w CCC a jak w Deichmanie.
W CCC prawie wszystkie reklamacje zostają odrzucone, winny jest zawsze klient, który zdaniem "ekspertów" nie potrafi prawidłowo użytkować obuwia, itd. W Deichmanie nie ma takich problemów.
Pod tym względem złodziejski sklep CCC nigdy nie dorówna swojemu konkurentowi.
Artas / 109.173.183.* / 2015-12-02 14:13
Wcale się nie dziwię, że spadła sprzedaż w CCC. od września szukałem w CCC Lasockiego buty na jesień męskie, niskie, skórzane buty by pasowały do dżinsów i koszuli. wybór był znikomy, a regały uginały się od ciężkich butów na zimę. Po prostu nie trafiony asortyment na tak łagodną jesień i zimę. Pozdrawiam.
bert1975 / 150.254.65.* / 2015-12-02 12:44
również ceny za buty są przesadzone. lasocki - to nie jest , aż tak znana marka i dobra zarazem - żeby ceny mieć jak dużo bardziej znane marki na rynku
Bela434 / 93.105.176.* / 2015-12-02 15:23
Beznadziejne buty,wybór żaden, jak moda na sztyblety,to wszyscy powinni je kupić,nie marudzić. Do wszystkiego ordynarne,sztuczne złote dodatki. Przymierzałam się do zakupu kilka razy, w końcu zrezygnowana i zmęczona kupiłam i hacza ,poza tym łamia sie od samego przymierzania pończochy,zamierzam zwrócić. Wiem,że nic nie wskórambuty będa leżały na półce nieużywane.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy