Forum Spółki giełdowe Ferro SA

Wywiad z Prezesem Ferro na lazienka.pl

Wywiad z Prezesem Ferro na lazienka.pl

skomentuj
claudemir / 2014-08-06 05:57
"Interesuje nas miejsce lidera nie tylko w Europie Środkowo-Wschodniej, coraz mocniej wchodzimy na rynki zachodnie, aby w długoletniej perspektywie wypracować solidne podstawy do konkurowania w ramach globalnej gospodarki.

Innym celem strategicznym jest wzmocnienie obecności FERRO w sieciach i punktach sprzedaży hurtowej, zarówno poprzez działania o charakterze operacyjnym - promocje, programy lojalnościowe, etc., jak i strategicznym wiąże się przede wszystkim z poprawą jakości obsługi klientów. Dążymy do usprawnienia działań logistycznych, zwiększenia dostępności towaru, skrócenia czasu oczekiwania na jego wysyłkę i czasu reakcji na zapytania klientów."

Cały wywiad:

http://www.lazienka.pl/ludzie/142/zbigniew_gonsior_interesuje_nas_miejsce_lidera_nie_tylko_w_europie_srodkowo_wschodniej,1007.html
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy