Forum Forum podatkoweInne

Wyższa ulga na internet

Wyższa ulga na internet

Ejsmont / .* / 2005-07-28 22:27
Komentarze do wiadomości: Wyższa ulga na internet.
Wyświetlaj:
wif / .* / 2005-07-30 11:06
RACJA - po co nam te wszystkie ulgi. Pewnie tylko po to żeby zwiększać administrację w US na co budżet musi wydać ogromne pieniądze. Ludzie tracą nerwy, po to żeby otrzymać raz na rok kilkadziesiąt złotych. Przecież wystarczyłoby obniżyć podatki do 10 % i pilnowac aby KAŻDY to płacił - szczególnie ci najbogatsi, bo oni zawsze znajdą jakiś wykręt. Tym sposobem standart życia trochę by wzrósł, to z kolei nakręciłoby popyt. A nasi ekonomiści potrafią tylko wymyśleć cięcie stóp procentowych co w rzeczywistości tylko zmniejsza oszczędności i alokację pieniądza. W efekcie polski pieniądz staje się motorem rozwoju nie polskiej a zagranicznej gospodarki.
olo / .* / 2005-07-29 23:38
A co to kogo obchodzi - mowa jest o takich śmiesznych pieniądzach, że aż nie chce mi się o tym pisać. Gdyby zlikwidować te wszystkie porąbane ulgi, to okazałoby się, że można by zmniejszyć stawki podatkowe. Wtedy przynajmniej ci "biedni" płacący podatki coś by naprawdę zyskali.
Darek / .* / 2005-07-29 21:52
Czy fiskusa interesuje dodatkowo adres zameldowania a zamieszkania... Mieszkam w mieszkaniu na podstawie umowy użyczenia, i mam tam swoją linie telefoniczną. Zameldowany jestem w innym miejscu. Używam oczywiście internetu (neostrady). Czy jeżeli faktura jest na mnie, ale adres zameldowania jest inny niż adres pod którym podłączona jest linia, czy może odliczyć tą ulgę....
kostek / .* / 2005-07-29 08:23
to jest niepowazne wyjasnienie. Jezeli juz dopuszcza się kolejną ulgę za tę samą linię internetową to powinna być uwzględniona wspólnota majątkowa.
Ejsmont / .* / 2005-07-28 22:27
che...próbowałem zmienić umowe z TPS na nas swoje (mnie i żone) ape powiedzieli mi że nie jest to obecnie mozliwe. To po co wogóle stworzono taka mozliwość ?

Najnowsze wpisy