Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wzrost PKB o 5,0 proc. będzie trudny do osiągnięcia

Wzrost PKB o 5,0 proc. będzie trudny do osiągnięcia

Wyświetlaj:
PROFES / .* / 2005-02-12 11:16
P.Nieckarz powinen napisac ,mze dopuki bedzie korupcja , biurokracja , wysokie nie jasne podatki i składki na ubezp. i beda rządzic buraki pastewne , które nadają sie do odstrzału, a naród nie zmądrzeje i nie walnie pięścia w stól to nie należy się spodziewać inwest. bezpośrednich ,- a typu greenfield wogóle -, spadku realnego bezrobocia, i prawdziwego wzrostu gospodarczego !!! Bo to co jest czyli 5.5% to dla takiej biedy jak polska ,to tak jak zasiłek dla bezrobotnego wys. 500 zł.Pozdro dla leppera i millera !!
arek / .* / 2005-02-01 14:33
a z czego ma być ten wzrost ?? mnie sie nie chce inwestować ryzykować i wymyślać po to aby mnie obłożono coraz wyższą "składką "(hehe)na tzw ubezpieczenia nie wspominając juz o progresywnym systemie podatowym(z zamrożonymi od dawna progami ).nawet najwieksze obietnice nie skłonia mnie do działania -teraz to ja sobie poczekam na konkrety. będę hołubiony i wielbiony to będę działał -nie to niech to się wali i pali . już nie jestem w klatce "rzeczpospolita polska"- mogę inwestować na cyprze (4.5 % podatku ) w holadnd( kwota wolna prawie 90 tys zł ze składkami wliczonymi w podatek doch .) trochę się niech nad tym zastanowią nasi rządzący .
Amarez / .* / 2005-02-01 08:11
czyli krótko mówiąc nic optymistycznego, jedna wielka żenada, niedługo PKB spadnie znów do poziomu 2,3%

Najnowsze wpisy