Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Z L O T F O R U M O W I C Z Ó W !!!!!!!!!!!!!!!!!! KTO ZA i gdzie??????????

Z L O T F O R U M O W I C Z Ó W !!!!!!!!!!!!!!!!!! KTO ZA i gdzie??????????

Wyświetlaj:
sosna / 2006-11-28 20:04 / Kupujący na górkach
dla mnie to bez różnicy, jak cena za nocleg będzie przystępna to jestem za spotkaniem. Jestem z Białegostoku.
rycerzgd / 2006-11-28 17:02 / Leszczunio giełdowy
A może Toruń. Jedyny w Polsce pomnik chorego łabędzia, przepiękna starówka, no i najlepsze pierniki
Jarg / 2006-11-27 23:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
1.Jeżeli mielibyśmy spotkać się na kilkudniowej "popijawie", a przy okazji pooglądać piękne miasto to zdecydowanie polecam Wrocław. Warszawiacy i Łodzianie, bez obrazy, ale z Wrocławiem pod względem urody może się równać jedynie Kraków (bezkonkurencyjny) i trochę Gdańsk. Wrocław jest przy tym bardziej tajemniczy, ponieważ nie leży na tradycyjnym szlaku Waszych wojaży nad Bałtyk, czy wycieczek w Tatry. I nie jest to autoreklama, gdyż wszystkie większe polskie miasta znam dobrze. Macie być może jedyną okazję, żeby zobaczyć gród, w którym jest m.in. 116 mostów (ok. 70 w centrum) i największy w Polsce zespół 15 gotyckich kościołów w obrębie pięknie odrestaurowanego Starego Miasta. A przy tym mnóstwo urokliwych knajpek i kafejek etc. etc. etc. I nie trzeba pokonywać takich kilosów jak w stolicy z pkt. A do B. A do tego jest to kolebka Money.pl.

2. Ponieważ znam rzadką w świecie skłonność Polaków do zgody i jednomyślności :-) proponuję LOSOWANIE miasta, które przeprowadzi redakcja Forum wśród zgłoszonych kandydatur grodów. W przeciwnym razie i za pięć lat nie uzgodnimy miejsca i terminu spotkania.
Lumpex / 2006-11-27 21:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mam znajomego który organizuje imprezy firmowe śmieszna firma "Stowarzyszenie Walki z Nudą" jeśli podacie termin i orientacyjną ilość osób to poproszę go o jakieś namiary w centrum Polski. Zawsze jest problem z rezerwacjami ponieważ hotele wymagają zaliczki ale to każdy może zrobić osobiście.
Jeśli zjazd miałby potrwać 2-3 dni to może "Starszaki" podzielą się swoimi doświadczeniami, myślę że Warren zrobi to z dziką radością:)
warren buffet / 2006-11-27 22:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kurde. byle po nowym roku. zeby z podatku cos było :)) godejcie i jada...
valjean / 2006-11-27 20:35 / Galernik
wrocław, do tego hotel "wrocław" - orbisu **** nie jest to mariot ale można uzgodnić cenę za grupę (120zł pok.) i jest ok . jak ktoś chce szaleć polecam mercury ***** 380zł pok. (najgorsze że nie można okien otwierać i jeśli ktoś pali to masakra, klima nie nadąża.)
warren buffet / 2006-11-27 22:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie przesadzaj :) znajdzmy cos 50 zł\pokoj a wtedy reszte "przejesz"
łosek1 / 62.179.61.* / 2006-11-27 08:58
może być centralna, jestem z tamtych stron
robunio73 / 2006-11-27 08:49 / Tysiącznik na forum
Jestem za centralną Polską ze względu na odległości do pokonania.
Jestem z dawnego krośnieńskiego - Bieszczady :)
Abus / 2006-11-27 07:40 / Uznany Gracz Giełdowy
jestem za Wroclawiem, ladne miasto i tak jakos w centrum Polski;-]] hih
jędrzej / 2006-11-27 01:52 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
ŁÓDŹ - kolebka polskiego przemysłu.
Najlepiej w jakiejś starej fabryce. Będzie w miarę pośrodku.
Cel wytyczył TATO (a o ile mnie pamięć nie myli Paseo sugerował już dawno). Myślę, że będzie o czym pogadać i nie chodzi o picie piwka.
Termin - leniwy początek stycznia.
ivory / 2006-11-26 21:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Same problemy widzę:
dorzucę następny : w jakim celu to spotkanie
czy tylko na piwo i przechwalanki ? Proponowałbym
uściślić cel
Ja optowałbym za Zieleńcem - Nie jest daleko od Wrocławia(jak już tak się upieracie)
No i można pojeździć na nartach
Ale jak widzę tempo dyskusji to wygląda że spotkamy się najwcześniej za dwa lata
Choć Wrocław też jest ok. ma b. ładne stare miasto
Abus / 2006-11-27 07:42 / Uznany Gracz Giełdowy
zieleniec wypas!!, i mialbym, tylko 35 km:D, btw. ivory, daj gg to sie jakos umowimy zima na narty, mozna posmigac w zielencu lub na czarnej...ewentualnie w Kamienicy
Tato / 2006-11-26 22:10 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Cel jest jasny - sformowanie GTG (grupy trzymającej giełdę)
;-))
rosa / 2006-11-26 21:39 / Bywalec forum
Jestem z Warszawy ale proponuję Łódż. Piękne miasto, leżące centralnie a więc dla wszystkich dojazd dobry i stosunkowo tanie z niezłą bazą hotelowa.
ivory / 2006-11-26 21:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
łódź też jest ok
warszawa też ok
Tato / 2006-11-26 19:34 / Uznany Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Wrocław to dobra propozycja
Byłem ostatnio we Wrocławiu i jestem pod wrażeniem, jak to miasto się rozwija, to nic, że jest rozkopane - Berlin był jeszcze bardziej rozkopany 10 lat temu, a dzisiaj . .
Stolica, skąd piszę, jest droga. . . .
Bo / 85.18.136.* / 2006-11-27 08:04
A moze Rzym?Powinien pogodzic wszystkich.Czytam was codziennie wlasnie z Rzymu.
gemil / 2006-11-28 17:35 / Góral
Miasto ładne ale , kurcze , jakos nie w centralnej Polsce ;-)
Cansas_ / 2006-11-26 19:02 / Bywalec forum
Jak ktos jest z Bialegostoku, prosze o mail
slaw / 2006-11-26 18:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Skoro redakcja nak tylko kibicuje to hyba potrzebny jest ktoś z nas kto sie po prostu za to weźmie. Zaproponuje miesce ofertei ................... jedziemy. inaczej wydaje mi sie że bedziemy pisać i pisać.
A i jeszcze zdanie do redakcji - przepraszam za bezośredniość. Zaproponujcie tylko miejsce i oferte my naprawde sobie za to zaplacimy. Może to bezczelana uwaga ale wydaje mi sie że uczciwa.
samuraj jack / 2006-11-26 11:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Tak jak już to zapowiedział futurek_LOGO
ja wypowiadam się z zlotem w mieście
WROCŁAW
warren buffet / 2006-11-26 13:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moze byc wrocław. w koncu oblece na rynku we wrocławiu wszystkie knajpy po 1 piwie :)
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy