Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zabezpieczone inwestycje od 20000 PLN

Zabezpieczone inwestycje od 20000 PLN

TomaszCh / 213.5.214.* / 2019-01-28 09:26
Dzień dobry,
Współpracuję z różnymi podmiotami, których inwestycje jestem w stanie polecić.
Proponuję w pierwszym kolejności krótko terminowe inwestycje na rok, dwa lub trzy lata.
Inwestycje są zabezpieczone (na nieruchomościach lub innym majątku) - minimalna kwota wejścia to 20 000 złotych, maksymalna kwota inwestycji w miesiącu to zazwyczaj 15-20 milionów. Stopa zwrotu oscyluje w granicach 6-9% w zależności od wybranego projektu i jest ona stała. Idealna alternatywa dla lokat, produktów inwestycyjnych w bankach i towarzystwach ubezpieczeniowych oraz TFI.
Przedstawię możliwość pracy kapitału na tzw. procencie składowym w dłuższej perspektywie czasu.
Mam również do przedstawienia projekty obarczone większym ryzykiem, ale za to ze znacznie większym potencjałem zwrotu - natomiast tu kwota wejścia zaczyna się od 60 000 złotych.
Jestem w stanie nawiązać dłuższą współpracę i zająć się portfelem inwestora, aby pomóc odpowiednio zdywersyfikować ryzyko.
Działam na terenie całej Polski.
Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
Tomasz Chyła
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy