Forum Forum prawneCywilne

zabudowa balkonu

zabudowa balkonu

funia / 2008-05-17 19:56
Witam serdecznie,w zeszłym roku w lipcu robiłam w mieszkaniu zabudowę balkonu,na pierwszy rzut oka myslałam,że jest dobrze ,ale później okazało sie ,że jedna połać okna jest troszkę za duża.od września zeszłego roku próbuje sie doprosić o zmniejszenie tej części ale nadal nie mam tego zrobionego.jestem zbywana z tygodnia na tydzien .Mam na to umowę na usługę remontowo budowlano-montażową, lecz niestety nie mam faktury.choc nie wiem czy by to coś pomogło.Co ja mam teraz zrobić ?Proszę o pomoc..
Haś. / 79.188.53.* / 2008-05-19 21:59
Czy usługa została wykonana niezgodnie z zamówieniem? Jeżeli tak, należy wezwać wykonawcę do doprowadzenia inwestycji do stanu zgodnego z umową w ramach reklamacji. W przypadku braku efektów należy wnieść pozew do sądu o wydanie nakazu naprawienia szkody, ew. zarządać odszkodowania za straty związane z doprowadzeniem inwestycji do spodziewanego stanu. Ważna jest umowa i fakt że firma się z niej nie wywiązała lub wywiązała się niezgodnie z jej warunkami. Powodzenia. Ps. Antyreklama to też sposób na wyegzekwowanie wywiązania się z umowy przez firmę.

Najnowsze wpisy