Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Zacznij zarabiać na funduszach inwestycyjnych!

Zacznij zarabiać na funduszach inwestycyjnych!

inwestorrr / 2010-02-10 17:46
Witam,

Serdecznie polecam szkolenie "Sztuka Inwestowania"jest to dwu dniowe szkolenie prowadzone prostym językiem także zrozumiałym dla każdego, poznasz proste strategie inwestycyjne oraz zaczniesz inwestować pod okiem eksperta szkolenie godne uwagi, jest gwarancja zwrotu pieniędzy w razie nieusatysfakcjonowania także warto uczestniczyć i wykorzystać fundusze do swoich celów.
Podaje link do stronki ze szkoleniem :

http://www.inteligencjafinansowa.com/?m=seminariumpdst&kodr=JUO-856-EWS&s=398
Wyświetlaj:
romana Jezior / 195.238.227.* / 2010-02-15 10:35
witam, 'od jakiegoś czasu interesuję sie funduszmi i uważam , że na dzień dzisisejszy nie ma nic lepszego jak zainwestować w funduszę ...nie lokatę bo lokata tak naprawdę może nas uchronic tylko przed inflacja ,,banki sie szczycą jaki to procent nam daja ale ile oni na tym zarabiaja po co dawac zarobić innym instytucją jak mozemy sami zainwestowac i mieć nie 5 % a 10-12 % ...np. ;-) ale trzeba wiedziec jak to zrobic ...nie wkładajcie wszystkich oszczędności naraz bo stracicie tu jest wazny czas ...
poznałam fajne rozwiazanie i wierzcie mi mozna na tym zarobić a teraz jest idealny czzs na to bo giełda sie podnosi po rzekomym kryzysie tak nawiasem mówiąc w niby kryzysie taki bank jak HSBC wypracował dla swoich klientów ponad 100% zysku !!!!
chetnie podziele sie swoim rozwiazaniem pochodzię z wielkopolski z osobami z tych terenezów chętnie sie spotkac i porozmawiam na ten temat .... jak jest ktos zainteresowany podaję kontakt e-mailowy romana.jezior163@wp.pl 692 291 038

pozdrawiam
Ciułacz / 2010-02-11 12:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Reklama dzwignią ....

Ile to kosztuje?
Inwestycja w wiedzę o skutecznych strategiach inwestycyjnych wynosi jedynie 1 100 zł.
Podobno jeszcze jest jakiś rabat.
Tak na serio,to ci co wykładaja tam tajniki udanych inwestycji to mają jedynie pewne dochody z tych seminariów, bo jak by mieli udane inwestycje to by sobie nie zawracali głowy produkowaniem konkurencji.
inwestorrr / 2010-02-11 18:50
Witam,

Heh... reklamiarz nie o to chodzi, wiadomo że tematy inwestowania są coraz bardziej interesujące tzn. coraz więcej ludzi się tym interesuje ja byłem akurat na tym szkoleniu i jestem zadowolony dlatego polecam gdybym nie był zadowolony to bym o tym nie pisał i poprosił bym o zwrot 100% ceny szkolenia czyli po rabacie jaki każdy może uzyskać 550zł no to na tyle.
xxxxxxl / 77.255.49.* / 2010-02-11 21:42
o to chodzi
patrz regulamin forum

jeżeli każdy może uzyskać rabat
to trudno to nazwać rabatem

dałeś się na niego złapać?

może jakiś skan z konta?
może zrobiłes z 2000 te 51000
inwestorrr / 2010-02-15 14:27
Witam,

Jest to szkolenie warte obecności, zostało niespełna 2tyg. liczba miejsc jest ograniczona, serdecznie polecam. teraz gdy ceny maleją jest to bardzo dobry czas na podjęcie inwestycji;)

Pozdrawiam,
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy