Forum Polityka, aktualnościKraj

Zakaz lotów nad Polską, uroczystości zagrożone

Zakaz lotów nad Polską, uroczystości zagrożone

Wyświetlaj:
Observer. / 79.186.29.* / 2010-04-19 11:32
Generalnie Komorowski kiepsko wypadł podczas tych wszystkich uroczystości. Mam nadzieję, że pojawi sie jakiś lepszy kandydat na prezydenta i zgodnie z życzeniem D. Tuska wypowiedzianym jeszcze w 2006 r. - władza nie pozostanie w rękach jednej opcji politycznej, bo byłoby to ze szkodą dla polskiego państwa.
louba / 87.153.227.* / 2010-04-17 15:57
Jeśli List Otwarty do Andrzeja Wajdy jest autentyczny, to pozostaje tylko z ubolewaniem stwierdzić, że tytuł doktora nie jest jak widać gwarancją wysokiego poziomu duchowego. To nie jest list z rzeczowymi argumentami czy prośbą o zrozumienie innego punktu widzenia, lecz zwykły, niestety typowo polski szantaż w imieniu tzw. świętości narodowych. Właśnie ten szantaż (zamordyzm) narodowy jest przyczyną protestów przeciwko pochówkowi na Wawelu wśród młodej generacji, czyli także wśród tych, dla których Wawel nie przedstawia wielkiej świętości narodowej, w obronie której mieliby ochotę stracić życie albo nerwy. Oni mają tego nacjonalistycznego szowinizmu po dziurki w nosie i słusznie. Za czasów PRL naród szantażowany był przyjaźnią wobec krajów demoludu i zagrożeniem z Zachodu, a teraz odwrotnie, dobry patriota ma historyczny obowiązek nieufności i nienawiści do Rosjan i Niemców i trzymać mordę, kiedy Kościół i z samozwańczymi patriotami, czyli jedynymi prawdziwymi Polakami, zarządzają sobie narodowymi symbolami, jakby to była ich osobista własność.
Nie miałabym nic przeciwko pochówkowi ś.p. Kaczorowskiego na Wawelu i jestem przekonana, że mało kto by się temu sprzeciwił, bo on swoją osobą symbolizuje dla większości Polaków Katyń i sowiecką okupację, czyli jest na to tzw. konsens społeczny. Ale ś.p. prezydent Kaczyński takim symbolem jest tylko dla bardzo niewielu, a to za mało na pochówek na Wawelu, jeśli ma on pozostać miejscem o szczególnej symbolice narodowej. Słuszne są więc zarzuty tych, którzy czując dobrze historię, traktują tę decyzja jako bezwzględne nadużycie symboli narodowych, a co najgorsze, wykorzystując letarg narodu, czyli okres żałoby, niepozwalającej na publiczne i rzeczowe analizowanie zasług którejkolwiek z ofiar. Poza tym ś.p. Prezydent miał wrogów politycznych nie do zliczenia, o czym świadczą ostatnie notowania popularności. Ś.p. L.K. nie miał szans zostać ponownie prezydentem. O tym wszyscy wiedzieli, a zwłaszcza jego własny elektorat, a skoro wiedzieli, to wiedzieli też na co się porywają i co prowokują. Wajda ma rację, to ciężkie nadużycie, w wyniku którego doszło do głębokiej polaryzacji społczeństwa. Pochówek na Wawelu rozwścieczył miliony ludzi, w tym nawet jego własnych zwolenników, więc ta sprawa nie zakończy na uroczystościach pogrzebowych, tym bardziej że tych rozwścieczonych jest o wiele więcej niż tzw. prawdziwych Polaków. Mamy więc kolejny ogólnonarodowy problem, wyprodukowany przez Kościół, elektorat PiS-u, no i chyba też naszych z pewnością zasłużonych kombatantów, jeśli dać wiarę temu otwartemu listowi (bo na prawdę aż trudno uwierzyć). A trzeba było skromnie, normalnie, bez pompy, wtedy nawet brat Kaczyński miałby może szansę na prezydenturę. W sumie jest to samobójcze posunięcie tej opcji politycznej, czyli unicestwienie się własną pychą. Dla ich przeciwników politycznych to chyba niezbyt wielki powód do radości, boć to wakuum polityczne czymś musi zostać zapełnione, pytanie, jaką kategorią ludzi.
nie z PISU / 78.8.80.* / 2010-04-18 10:18
Osoby pary prezydenckiej na wawelu sa szansa tez dla wawelu, ekonomiczna, Sa oni symbolem tej tych ludzi ktorzy tam polecieli ,bedzie tam tablica, ich ostanie oddechy a nawet materia cial w pewnym stopniu sie wymieszaly w tej strasznej katastrofie.Powinnismy docenic swiadoma decyzje TYCH wszystkich ludzi ktorzy polecieli do Smolenska ,Na tyle nie byla ta prezydentura ststrazsna ,zeby ludzie sie z innych partii odecinali o prezydenta i bojkotowali Go. Oni dobrze wiedzieli co jest biciem piany politycznej ,ze prezydent odchodzacy nie przyniesi im rzadnych korzysci, ale polaczyl ich wspolny poglad na sprawe oddania holdu pomordowanym w Katyniu
Diana85 / 95.49.83.* / 2010-04-17 14:37
jak mozna taki list napisac??? ja studiuje na sgh i zawdzieczam to wlasnemu wysilkowi. rodziny ofiar katastrofy dostaly po 40 tys zl i niech z tego zaplaca za studia swoich dzieci ktore moze maja inne rzeczy w glowie niz nauke... zeby nauka/wiedza byla darmowa trzeba chciec, wziac ksiazke i czytac.
Jak sie dr Jerzemu Bukowskiemu nie podoba opinia co do pochowku ŚP Kaczynskich to po co jeszcze prosi go o pieniadze? to sa pieniadze Wajdy i z jakiej racji mialby je dawac na leniwe dzieci ofiar katastrofy? nie widze zadnego zwiazku. Poza tym wstyd mi za takich jak dr Jerzy Bukowski... bezwstydny zebrak zaslaniajacy sie krwia ofiar katastrofy..!!!
louba / 87.153.227.* / 2010-04-17 16:31
bardzo ostre, ale też b. adekwatne określenie: bezwstydny żebrak pasożytujący na krwi, nie tylko ofiar tej katastrofy. Dobrze byłoby się dowiedzieć, czy pensja pana doktora jest stała, czy akordowa, czyli od masy przerobionych (wyżebranych) pieniędzy.
JB / 85.222.86.* / 2010-04-16 21:15
LIST OTWARTY DO ANDRZEJA WAJDY


Wystosowany przez Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie


Szanowny Panie!

Zwracamy się do Pana jako do jednego z współtwórców słynnej polskiej szkoły filmowej, a zarazem mistrzów tzw. kina moralnego niepokoju, aby rozpatrzył Pan możliwość ufundowania stypendiów finansowych dla rodzin ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, przeznaczając na ten cel tantiemy z licznych emisji Pańskiego znakomitego filmu pt. „Katyń”, o który zabiegają obecnie kinematografie i telewizje z całego świata.
Jest rzeczą oczywistą, że Pańskie dzieło już jest i będzie jeszcze wyświetlane w wielu krajach w związku z tragedią narodową sprzed tygodnia, niosąc milionowej widowni prawdę o zbrodni katyńskiej.
Pański list otwarty do metropolity krakowskiego, księdza kardynała Stanisława Dziwisza, w którym protestuje Pan wraz z Małżonką przeciw pochowaniu prezydenckiej pary Marii i Lecha Kaczyńskich w podziemiach królewskiej katedry na Wawelu jest dla nas niemiłym zaskoczeniem, ale zarazem dowodem Pańskiego żywego zainteresowania sprawami publicznymi. Skoro tak bardzo leżą one Panu na sercu, serdecznie prosimy o kolejny, tym razem konkretny dowód Pańskiego zaangażowania w postaci pozytywnej reakcji na zgłoszoną powyżej propozycję.

Z wyrazami należnego szacunku

W imieniu Porozumienia Organizacji Kombatanckich

i Niepodległościowych w Krakowie

dr Jerzy Bukowski hm

rzecznik POKiN
rolada / 83.6.149.* / 2010-04-17 11:55
Nigdy pieszczoch komunistyczny,nie przekaże ani jednej złotówki P. Bukowski, a z tym mistrzostwem wajdy ,to niech Pan nie przesadza.
Pozdrawiam;
dobryzart / 178.53.156.* / 2010-04-17 03:23
niezła prowokacja :) a może skieruj ten list do PiS, który poprzez decyzję o Wawelu właśnie zaczął kampanię wyborczą ???
supernova / 212.76.37.* / 2010-04-18 22:31
po co chlapiesz, skoro już podano do publicznej wiadomości, że decyzję o miejscu pochówku Prezydenta podjął rząd w porozumieniu z episkopatem. Rodzina jedynie wyraziła zgodę. Dysponentem tego dobra jak to jednznacznie podkreślono jest episkopat, dlatego nie ma takiej opcji by na Wawelu chowano każdego tego zapragnie, a co do mistrza to on umie zadbać o swoje interesy i na pewno nie da nikomu złamanego grosza. Kiedy miasto wycięło parę krzaczków na podwórku, gdzie wychodzą jego okna to też zaraz stosował listy otwarte szantażując swoim nazwiskiem i tak długo męczył aż miasto zobowiązało się dokonać nowych zasadzeń dla mistrza by miał ładny widok z okna za miejską kasę, bo któż by śmiał przeciwstawić się mistrzowi.
wczoraj / 2010-04-17 01:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
śp. Prezydent zginał w wyniku presji jaki odczuwali piloci.
Wiadomo przecież, że nasz śp. Prezydent naciskał na pilotów w celu zmiany trasy lotu do Azerbejdżanu.
Wynik tegoż wcześniejszego nacisku miała katastrofalny wpływ na decyzję podjętą przez załogę statku powietrznego lecącego na uroczystości państwowe do Katynia.
Dlatego proszę szanowne media nie używanie przymiotnika "bohaterski" w stosunku do śp. Lecha Kaczyńskiego.
Treść tegoż postu stanowi mój pogląd i rozumienie tragedii i proszę nie traktować tego jako oczywistą oczywistość.
krisstoferson / 78.8.86.* / 2010-04-16 23:57
Panie Bukowski, zakłady pogrzebowe i kwiaciarnie, czy hotele też ładnie kabzę sobie nabiją "dzięki" tej katastrofie... W końcu te 20 mln zł pójdzie do konkretnych przedsiębiorstw... niech Pan do nich też uderzy... A Wajda wiedział co robi. Myślę, że to dość inteligentny człowiek Panie DOKTORZE...
rolada / 83.6.149.* / 2010-04-17 12:00
Gdyby p. wajda był taki inteligentny,to nie wiązał by się z tak brzydkimi babami ,no oprócz P.Tyszkiewicz!!!!!( Co ona w nim widziała)
louba / 87.153.227.* / 2010-04-17 16:34
to, czego Ty nie postrzegasz: rozum, a to jest niezły afrodyzjak
jliber / 2010-04-16 22:53 / Tysiącznik na forum
Przecież te 100 osób mogło wcześniej po prostu wcześniej zakontraktować takie wypłaty z Wajdą w razie wypadku. Niebezpieczeństwo latania z naszym prezydentem było publicznie znane po incydencie z Gruzji. W Smoleńsku nawet już nie musiał nterweniować u pilotów, oni dobrze wiedzieli że mają przerypane jak tam nie wylądują.
niewieżący ateusz / 83.10.71.* / 2010-04-16 23:40
co mają przerypane?

"Pilot, który odmówił wylądowania w Tbilisi, gdy leciał z Lechem Kaczyńskim, znów usiadł za sterami samolotu z prezydentem na pokładzie. Tym razem Grzegorz Pietruczuk wiózł Kaczyńskiego do Nowego Jorku"

"Srebrny medal za zasługi dla obronności dostał od szefa MON pilot kpt. Grzegorz Pietruczuk, który nie wykonał rozkazu prezydenta Kaczyńskiego w drodze do Tbilisi"

" Szef MON odznaczył go za "przestrzeganie procedur i poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo czterech prezydentów na pokładzie" "

jiber aż tak nienawidzisz śp. Kaczyńskiego,że musisz podle insynuować jego winę za katastrofę ?

"Rosyjska agencja Interfax informuje za anonimowym źródłem zbliżonym do komisji badającej przyczyny katastrofy prezydenckiego samolotu, że nie było żadnych nacisków na pilotów, by lądowali w Smoleńsku."

z tekstów jakie zamieszczasz na money wypływają dla mnie dwa wnioski,
1- sformułowanie małpy człekokształtne jest obraźliwe dla małp
2- obiegowa opinia jakoby ludzie pochodzili od małp również małpy obraża, na całe szczęście mają one z tobą tylko wspólnego przodka
Henry Waleza / 83.10.139.* / 2010-04-16 20:46
Polska dzika kraj, dobrze że króla ma teraz w Brussel, na Wawel z kłotliwy lud, tylko umarły da spokojnie spoczywac
Wapniak/b/ / 87.207.158.* / 2010-04-16 18:37
Co najwyżej będzie skromniej....
sc / 173.32.52.* / 2010-04-16 16:45
W momecie kiedy piszę ten komentarz niebo nad południową Polską jest czyste. Słońce jaskrawo świeci. Widoczność jest bardzo dobra.
Henry Waleza / 83.10.139.* / 2010-04-16 16:03
Polska to strasznie dzika kraj i dzika ludzia. Na ich wawel to i bez pyla nawet roka sie nie da wytrzymac, takie te dzika kłotliwe
??? / 82.160.117.* / 2010-04-16 15:22
Drodzy dziennikarze czy to taki problem sprawdzić nazwę lotniska i podać ją choć raz poprawnie......
mapokl / 2010-04-16 15:19
Najgorzej to ma Islandia, bo poważnie limity CO2 naruszyła. Ciekawe czy przypadkiem nie wyrobili już światowej normy tym wybuchem :)

A co do pogrzebu... Wola Rodziny? Raczej jednej osoby jaką jest Jarosław Kaczyński po reszta rodziny ma inne zdanie(córka chciała na Powiązkach, a matka podobno o niczym nie wie.) Więc nie piszcie, że jest to decyzja rodziny...

Część z was mówi, że decyzja została podjęta i musimy ją uszanować. To właśnie ta bierność i bezwzględne zgadzanie się na wszystko prowadzi do katastrofy. Poza tym kto podjął taką decyzję? Czy jeżeli ja podejmę decyzję, że ty musisz mi dać cały swój majątek na Caritas to zgodzisz się bo "decyzja podjęta i musimy uszanować"? Dlaczego uznajesz, że ci co podjeli tą decyzję mieli do tego prawo? Wiesz, że Dziwisz złamał prawo własnej organizacji samodzielnie zgadzając się na pogrzeb Kaczyńskiego? Kto wysunął pomysł Wawela? Rodzina podobno nie, więc kto?

Jeżeli chowamy go jako prezydenta to musimy go jako prezydenta traktować, a niestety wtedy nie jest on "własnością" rodziny ale wszystkich Polaków(Bo prezydent POWINNIEN być wszystkich osób a nie tylko rodziny). Jeżeli chowali by go jak zwykłego człowieka to rodzina powinna podjąć decyzję, ale tak nie jest.
janiszek72 / 2010-04-16 17:34 / Tysiącznik na forum
Dobrze, że chociaż po śmierci przyznajesz się do Prezydenta, którego za życia zapewne tak jak i wielu szopenfeldziarzy wyszydzałeś i opluwałeś. Rodzina zgadza się z decyzją odnośnie pochowania na Wawelu, czyli ją akceptuje. To śmieszne, że dopiero po śmierci wybitnego człowieka wstąpiła w Wasze szeregi tak olbrzymia troska o jego miejsce pochówku. Człowiek choćby pełnił najwyższe funkcje zawsze pozostaje członkiem swojej rodziny i to ona ma największe prawa do podejmowania decyzji w przypadku jego śmierci. Nie ucz uczciwych i prawych ludzi co powinni robić, a czego nie powinni. Pozostaw podejmowanie decyzji tym, którzy takie decyzje są władni podejmować i nie dyskutuj więcej na ten temat. Tusk z nikim nie konsultuje decyzji o przeniesieniu pieniędzy z rezerw celowych zgromadzonych z pieniędzy podatników na łatanie dziury budżetowej, którą wraz ze swoją ekipą wyrzeźbił. Powinien skonsultować to z resztą zgromadzenia narodowego reprezentującego cały przekrój społeczeństwa i z całym społeczeństwem. Czy wówczas protestujesz, czy wyrażasz głośno swoją negatywną opinię, czy wówczas pozbywasz się bierności i bezwzględnego zgadzania się na wszystko? A przecież może to doprowadzić w krótkim czasie do katastrofy finansowej Polski. Tak więc nie zabieraj głosu nie mając wystarczających argumentów, które mogłyby przekonać uczciwych Polaków. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
polak mały / 94.75.121.* / 2010-04-16 18:12
Wawel to dobro narodowe i decyzja powinna być podjęta przez Zgromadzenie Narodowe,nie było by kłótni.Dziwisz może rządzić Twoją duszą a nie majątkiem publicznym .Naród się oburza nie na to że pochówek jest na Wawelu ale na to że go pominięto przy podejmowaniu decyzji,Ty też byś się wypowiedział.Nie boję się o Polskie finanse bo Minister Rostowski to wielki specjalista i bardzo uczciwy człowiek ,Chętnie bym mu powierzyła własne zasoby aby nimi porządził.
m-53 / 83.24.54.* / 2010-04-16 21:46

decyzja powinna być podjęta przez Zgromadzenie Narodowe,

A potem przez Trybunał Konstytucyjny.

A może od razu, dla uproszczenia zrobi to Boni, minister od wszystkiego.
Skąd taki dziwaczny pomysł. Konstytucja czegoś takiego nie przewiduje.


.Naród się oburza nie na to
że pochówek jest na Wawelu ale na to że go pominięto przy podejmowaniu decyzji,


Skąd wiesz na co się naród oburza.
Sugerujesz referendum czy może badanie opinii na reprezentatywnej grupie 1000 osób pow. 15 lat ????

I znowu wpadka. Żadne prawo nie pozwala na ustalanie w tej drodze miejsca pochówku.

P.S.

Naród cały (wiem to z pewnością) jest oburzony gatunkiem i kolorem kamienia na sarkofag. No i nie było konkursu na artystę, projekt i wykonawcę.
Proponuję sondę uliczną.
janiszek72 / 2010-04-16 20:34 / Tysiącznik na forum
Teraz media powinny zrobić sondaż i zadać fundamentalne dla przeciwników pogrzebu pytanie: "Czy uważasz, ze pogrzeb Pary Prezydenckiej może odbyć się na Wawelu, czy też raczej w Warszawie?" Widać, że sondaże to fetysz szopenfeldziarzy i ich manna z nieba. Wy naprawdę żyjecie w wirtualnej rzeczywistości. Co do Rostowskiego to szkoda słów na jakikolwiek komentarz. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
wwwg / 89.76.128.* / 2010-04-16 20:53
Mam sklepik spożywczy w Krakowie , więc mam swoje sondaże . Ponad 200 moich klientów było przeciw Wawelowi , 6 za Wawelem , reszta się nie wypowiadała na ten temat . I w nosie mam waszą propagandę .
louba / 87.153.227.* / 2010-04-17 16:13
Takie są równie wyniki moich osobistych sonadaży wśród krewnych i znajomych w całej Polsce. Na ok. 50 osób tylko jedna (gorący zwolennik PiS-u i Kaczyńskich) jest za Wawelem, ale też trochę bez przekonania, bo przyznał, że słysząc po raz pierwszy tę wiadomość, był przekonany, że to jakaś niesmaczna kaczka dziennikarska albo kolejny atak mediów i przeciwników politycznych PiS-u na dobre imię Prezydenta.
Podobne wyniki miała moja znajoma w swoim zakładzie pracy (Poznan), gdzie na ok. 200 pracowników, w tym około 30 zacietrzeźwionych katolików, nie znałazł się ani jeden, który by ten pomysł pochwalał.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-04-16 18:37

Naród się oburza nie na to
że pochówek jest na Wawelu ale na to że go pominięto przy podejmowaniu decyzji,

Ciekawe czy się będziesz oburzał jak Tusk z pominięciem Narodu będzie wprowadzał euro w naszym kraju.

Nie boję się o Polskie finanse bo Minister Rostowski to wielki specjalista i
bardzo uczciwy człowiek ,Chętnie bym mu powierzyła własne zasoby aby nimi porządził.

Naiwność ludzka nie zna granic...
louba / 87.153.227.* / 2010-04-17 16:21
No ale chyba Tusk nie zrobi tego po cichaczu na siłę w czasie letargu żałobnego. Podejrzewam, że będzie głosowanie w Sejmie w tej sprawie ... No chyba że uważasz, że głosowanie to niewłaściwy instrument polityczny, wtedy proponuję azyl polityczny np. w Etiopii.
fakty / 88.156.219.* / 2010-04-16 17:38

na łatanie dziury budżetowej,
którą wraz ze swoją ekipą wyrzeźbił.

zapominasz że tą dziurę pozostawił po sobie rząd PISu (około 48% deficytu po ich rządach)
janiszek72 / 2010-04-16 18:07 / Tysiącznik na forum
Czy w przyszłym roku, kiedy PO będzie już po trzech i pół latach swoich rządów, a deficyt przekroczy 84 mld PLN-ów, ponieważ granica konstytucyjna zostanie przez szopenfeldziarzy zniesiona, też będziesz posługiwał się takim słabym argumentem? I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
fakty / 88.156.219.* / 2010-04-17 00:12
jak na razie to ty masz słabe argumenty. W tym temacie już wypunktowałem co i jak, ty na razie bardziej posługujesz się tylko sloganami nic poza tym.
dgen / 2010-04-16 15:26 / Tysiącznik na forum
krypta wawelska jest częścią rzymskokatolickiej katedry i jako taka jest w zarządzaniu kościoła katolickiego -
innymi słowy to teren prywatny o losie którego decyduje proboszcz katedry i jego zwierzchnik, metropolita krakowski
wwwg / 89.76.128.* / 2010-04-16 18:44
skoro to teren prywatny , to co mi zawracacie głowę . Czemu TV transmituje prywatną imprezę na prywatnym terenie za mój abonamet ?
janiszek72 / 2010-04-16 20:39 / Tysiącznik na forum
A powiedz szczerze czy opłacasz abonament, czy też za namową Donalda Tuska bojkotujesz jedyne źródło obiektywnej i rzetelnej informacji? Chłopie na imprezę to Ty możesz sobie iść na Pigalak. Mylisz pojęcia wwwg, to nie jest miejsce i czasy dla takich płytkich intelektualnie ludków jak Ty. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
wwwg / 89.76.128.* / 2010-04-16 21:28
Tak , opłacam od 35 lat , raz nie opłaciłem , to przysłali mi upomnienie .Obiektywne żródło informacji mam swoje , mam sklepik spożywczy i słyszę , co mówią ludzie ,nie potrzebuję propagandy z TV . Czas rzeczywiście nieodpowiedni , ale jeśli Wawel jest prywatny wg dgen ,a nie nasz narodowy , to co mam powiedzieć ? Może powiem wnukowi , że Wawel z Kościuszką ,Piłsudzkim , Mickiewiczem to nie Polska ,to nie nie nasza historia,tylko prywatny folwark kardynała ?.Również pozdrawiam
mapokl / 2010-04-16 15:40
Zwróć uwagę na znak "i" którego użyłeś. Chodzi mi o to, że zgodnie z prawem kościelnym przed wydaniem zgody na pochówek powinien "skonsultować się" ze swoim zwierzchnikami czego nie zrobił.
x xc x / 195.140.236.* / 2010-04-16 14:55
Klątwa to i owszem ale za GŁUPOTĘ
Harry 24 / 83.18.200.* / 2010-04-16 14:22
Sytuacja z chmurą to klątwa królów polskich za szafowanie decyzjami bez udziału narodu...
powid / 79.186.194.* / 2010-04-16 14:07
Jesionka to dobre skojarzenie miejsca czy "saloniku"? Jestem przesądny.Nigdy nie zmierzam w kierunku jesionki.
jekaterina 2 / 87.116.199.* / 2010-04-16 14:46
nazwa miejscowości w której jest lotnisko to Jasionka
muszelek / 195.116.98.* / 2010-04-16 13:46
Liczba przeciwników pogrzebu na Wawelu na Facebooku to już około 50 tysięcy ludzi a profil został założony w środe.Do wakacji liczba ta wyniesie pewnie milion osób lub więcej.Oczywiście według wyznawców PIS i Rydzyka ci wszyscy ludzie są zmanipulowani przez GW i TVN
...
www.urbanity.pl/budynek4490/galeria-katowicka
janiszek72 / 2010-04-16 17:40 / Tysiącznik na forum
Niech wynosi i 4 miliony, to nie ma żadnego znaczenia. Pogrzeb odbędzie się w niedzielę w Krakowie na Wawelu. Nie wiem kim są Ci ludzie, zapewne są to szopenfeldziarze z krwi i kości wyznający nowoczesny, kreatywny patriotyzm "made in Bronio Komorowski". I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
dgen / 2010-04-16 13:41 / Tysiącznik na forum
w tvn-ie odetchnęli
jest szansa, że pokażą w niedzielę taniec z gwiazdami
yuki / 150.254.212.* / 2010-04-16 13:45
Nie ma szansy, bo żałoba potrwa do pogrzebu.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy