Zakładanie firmy

magdzioszek / 178.56.95.* / 2011-01-29 13:22
Witam serdecznie mam zamiar otworzyc własna działalność gospodarcza jednak jak narazie nie wiem kompletnie jak sie za to zabrac chciałam zaczac od zrobienia biznesoplanu dalej nie wiem co robic :( czy mam szanse na dofinaNSOWANIE z PUP czy z uni europejskiej czy tez te dwie dotacje mozna połączyc ze soba ?
Wyświetlaj:
aqwszxcder / 194.146.120.* / 2011-05-06 13:41
Jak juz zaistniejesz, warto sie zareklamowac na wwww.uslugodawca.pl
Mariusz012 / 2011-02-03 15:22
Cześć :)
Hmm...jak Ci tu pomóc? :)
No więc, żeby dostać dofinansowanie z PUP trzeba spełnić ogrom wymogów :P
- trzeba być osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy
- o dotacje nie mogą starać się studenci studiów dziennych, mogą jednak uzyskać ją studenci studiów zaocznych
- nie można starać się o dotację jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy prowadziło się działalność gospodarczą
- dofinansowania nie otrzyma osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez złożeniem wniosku o dotację, odmówiła bez uzasadnionej przyczyny przyjęcia propozycji zatrudnienia, stażu, lub przygotowania zawodowego
- czynnikiem dyskwalifikującym jest również otrzymanie w okresie pięciu lat poprzedzających dzień złożenia wniosku dofinansowania lub pożyczki z Funduszu Pracy lub z innych funduszy publicznych
- dotacji nie udziela się również osobom które w okresie 2 lat przed dniem złożenia wniosku o dofinansowanie były skazane za przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu.
Jak jest z dofinansowaniami z UE to nie wiem... ale generalnie możesz skontaktować się z Radcą Prawnym :)
Jestem z firmy Finito, zajmujemy się rejestracją spółek i chętnie Ci pomożemy. Zadzwoń proszę, może uda się załatwić sprawę przez telefon :) Koszty telefoniczne są normalne, nie ma dodatkowych opłat :)
Właścicielką i jednocześnie doradcą finansowym jest Anna Górecka, zapewniam, że pomoże :)
Kontakt znajdziesz na naszej stronie, na której jest także wiele przydatnych informacji o zakładaniu spółek:
http://www.zakladanie-spolki.com.pl

Najnowsze wpisy