Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

zakup akcji przez emaklera w mbanku

zakup akcji przez emaklera w mbanku

eraser / 77.253.14.* / 2009-03-23 14:22
Witam, dokonałem przed chwila swojego pierwszego, małego zakupu akcji i nie mogę się za bardzo połapać w tym po jakich cenach tak właściwie to się stało, dlatego proszę o wyjaśnienie:)
m.in kupilem 70 akcji ,w limicie ceny dalem 1,94 za akcje, z rachunku odbilo mi wlaśnie 138,8 ( w tym 3 zl prowizji) czyli tak jakbym kupil wlasnie po 1,94, ale w wartości zakupionych akcji widnieje mi suma 128,8zl , czyli tak jakbym kupil po 1,84 .

Moze i ktos wyjasnic o co w tym chodzi?? Podobnie stalo sie z innymi zakupionymi przeze mnie akcjami. przeciez niemozliwe, ze wszystkie akcje które kupilem stracily na wartosci przez minute ok 10 gr.
Wyświetlaj:
drifter / 2009-03-23 17:56 / Włóczęga Północy
kliknij w "wejdź online", zobaczysz bieżącą wycenę (1,96 na zamknięciu ;)). wycena offline jest według kursu zamknięcia z dnia poprzedniego.
eraser / 213.238.119.* / 2009-03-24 09:39
okej dzięki wielkie:) wszystko jasne
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy