Forum Forum finansoweInne

zakupy w inernecie

zakupy w inernecie

Kartuz894 / 37.249.205.* / 2022-10-28 11:50
Ten tani węgiel sprowadzany przez minister nomen omen Moskwę nie z Rosji, to warto jeszcze na to czekać? Czy iści do marketu po węgiel paczkowany tam jakoś jeszcze dostępny.
Bild / 46.76.22.* / 2022-10-28 11:55
Radziłbym „nie wierzcie politykom”, w mojej ocenie węgla nie ma i nie będzie, a nawet jeśli to z siarką rzędu 2-3%, gdzie w warunkach norma palić jakości – które ostatnio zostały zawieszone – to 1% to już jest bardzo złej jakości opał. Także wracam do tego co znam, czym paliłem kiedyś. Nie będę się męczył i czekał nie wiadomo jak długo. Kupuj póki cos jeszcze jest. W budowlańcach bardzo mały wybór. Paliłem kiedyś sztygara i nie było źle wiec się zdecydowałem bo znowu jest dostępny. Kupiłem w sklepie internetowym sztygar.pl bo tam dowóz w cenie bez dodatkowych kosztów. W sumie spaliłem już kilka worków i jest całkiem ok. Wysoka moc na piecu – 27 mj, mało popiołu i zero dymu, dla porównani siarka 0,6%. Jakościowo pewniak, cenowo głowa boli ale pocieszam się że ciepło z powodu kryzysu dla wszystkich jest teraz podobnie drogie. Mam wrażenie że gazem jest jeszcze drożej

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: