Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zalewski: Kaczyński posługuje sie insynuacjami

Zalewski: Kaczyński posługuje sie insynuacjami

Wyświetlaj:
maa / 2007-12-07 13:04 / Tysiącznik na forum
No i Jarosław K. doczekał się swojego Trockiego.
cociludziewymyślają! / 83.24.186.* / 2007-12-10 19:57
aż tak źle życzysz Zalewskiemu?
Jezierski / 157.25.157.* / 2007-12-07 11:56
Z całym szacunkiem, ile to pan czasu potrzebował, aby to zauwazyć? Kłamstwa, insynuacje i manipulacje to codzienne narzędzia prezesa Jarosława. On inaczej nie umie i nigdy się nie zmieni. W głowie ma tylko władzę. Nic innego dla niego się nie liczy i z nikim liczyć się nie będzie. On decyduje. Reszta ma słuchać i wykonywać polecenia.
Adaśko2000 / 79.187.163.* / 2007-12-07 11:50
jak był na to czas. A tak to nawet twarzy pan nie zachował! WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sabre / 2007-12-07 10:14 / Tysiącznik na forum
Już tak się cieszyłem na transmisję (z kamer organizatorów, rzecz jasna) sobotniego kongresu PiS, na cozjazdową dawkę absurdów. Ale wygląda mi na to, że będzie bez transmisji (nawet z kamer organizatorów), a zwyczajowe owacje na stojąco dla wodza i krasomówcze popisy Nelly będą niedostępne dla postronnych obserwatorów. Jak myślicie, czy kongres bardzo demokratycznej partii PiS zamieni się w stypę?
~Kris / 2007-12-07 10:46 / Tysiącznik na forum)
Nie dojdzie do dużego rozłamu, bo w PISie jest mało osobowości: paru drani typu Kurski i wielu 'fedainów' w rodzaju Szczypińskiej czy Sobeckiej.
Zalewski z Ujazdowskim powalczą o władzę, przegrają, i odejdą z małą grupką - podobnie jak wcześniej Jurek.
Najważniejsze, że krystalizuje się nowy wizerunek PIS - jako partii proroka, który zobaczył światło, i skupiającej wokół siebie co bardziej radykalnych dewotów, ksenofobów, i antysemitów.
Sabre / 2007-12-07 10:52 / Tysiącznik na forum
Już mi się ten "wizerunek" podoba:) A Jarosław K. jako Mahdi, to po prostu bomba.
............................... / 213.158.197.* / 2007-12-07 10:40
chciałbyś, nędzny SBeku ;-)
(musisz uzbroić się w cierpliwość)
Sabre / 2007-12-07 10:57 / Tysiącznik na forum
Ależ ja chciałbym by armia Mahdiego Jarosława przetrwała jak najdłużej, nic nie zapewni nam lepszej zabawy.
Ale ty tego nie zrozumiesz, jak nie zrozumiałeś mojego wpisu (jak zwykle zresztą).
P.S.
Wróć do swojego nicku, "ŁowcoWykształciuchów", popraw nam samopoczucie.
Handel wyrokami 1 / 83.21.74.* / 2007-12-07 09:02
Kazdy kto jest w obecnym rzadzie Aferałów musi być zamieszany w korupcje. To jest warunek konieczny.

Adwokat mafii jest ministrem sprawiedliwości.

Generał Piotr Czerwiński, powołany przez szefa MON Bogdana Klicha na stanowisko wiceministra, może być podejrzany o wzięcie łapówki. Jego nazwisko pojawia się w postępowaniu prokuratury w sprawie nieprawidłowości w przetargu ogłoszonym w jednej z podległych Czerwińskiemu jednostek.

Moge dac setke innych przykładów
maa / 2007-12-07 15:00 / Tysiącznik na forum
No właśnie, czytając wpisy pisiorów można zrozumieć, dlaczego potlitruki PiS-u każą swoim posłom pleść androny.
Po prostu - 'Ciemny Lud to kupi', jak o elektoracie swojej partii powiedział Jacek Kurski.

Dlatego - nie lekceważcie idiotów! Czytajcie co piszą i wyciągajcie z tego wnioski!
Bez odbioru / 83.22.221.* / 2007-12-07 10:57
A po co ,mniej więcej, te przykłady? Jak to się ma do treści komentowanego artykułu? Przykłady są ,a jakże. Sprawa Lipca czy też ta na Śląsku ,z pisowskim wicemarszałkiem. To dopiero wygląda na lodziarnię pełną gębą.
Proponuję jednak zająć się tematem a ten brzmi : "Kaczyński posługuje się insynuacjami".
P.S. Dla wiadomości Twojej , tego wykropkowanego i kilku innych podaję że nigdy do żadnej esbecji nie należałem. Wiadomość tą zamieszczam z uwagi na to że niektórzy z braku argumentów walą esbecją w twarz niczym gromem z jasnego nieba. Równie dobrze możecie pisać np ty kominiarzu ,którym zresztą również nigdy nie byłem. Najlepiej jednak postąpić zgodnie z apelem zawartym w moim nicku.
Pozdrawiam serdecznie życząc miłego weekendu.
PJW / 83.18.21.* / 2007-12-07 10:55
Poproszę o te przykłady. Zgadzam się, że powyższe osoby są obarczone przytoczonymi faktami. Jednak nie były oskarżone. Cieszmy sie z działania naszych dziennikarzy, jednak szanujmy zasady państwa praworządnego.
Stwierdzenie o 100 przykładach jest baaaardzo naciagane i powinno byc uznane za trick socjotechniczny typu p. Bielan, lub p. Kamiński (ten tęższy).
leo7 / 2007-12-07 08:56 / Bywalec forum
i dopiero teraz zorientowales sie czloieku, ze twoj byly wodz traktuje insynuacje jako narzedzie wykonywania polityki?>?>? gdyby wielki kaczor mial siostre mialaby na imie Insynuacja...
.......................... / 213.158.197.* / 2007-12-07 08:45
Kaczor już dawno powinien wywalić Zalewskiego na tzw. zbity pysk - tak, jak to zrobił Tusketyna z Rokitą (choć Rokita zasłużył o niebo mniej niż Zalewski)
Cspostrzegawczy / 2007-12-07 09:43 / Tysiącznik na forum
Kaczyński popełni błąd, jeśli wyrzuci Zalewskiego.
Zauważ, że Tusk nie wyrzucił ani Rokity ani Zyty, ani Płażyńskiego - po prostu tak ich upodlił, że sami zrezygnowali.

Myślę, że na kongresie powinno sie rozładować napięcie, dlatego należy umożliwić wystąpienie i zaprezetowanie swoich postaw WSZYSTKIM oskarżanym o rozłam, a zawieszanie by nie wystąpili jest kneblowaniem, które może doprowadzić do frustracji.
Bardzo cenię Zalewskiego, dlatego Kaczyński powinien mieć go w swojej drużynie, a nie przeciwko.
Bez odbioru / 83.22.221.* / 2007-12-07 11:15
Gwoli ścisłości należy zauważyć , że przyczyną opuszczenia PO przez prof. Gilowską był nepotyzm. Co do upodlenia ludzi to PiS nie ma sobie równych. Przykładów jest wiele, stosunek do Marcinkiewicza juz po złożeniu przez niego urzędu , zastąpienie Dorna na stanowisku szefa MSW Kaczmarkiem , robienie z Jurka wariata , nazwanie Rokity zbrodniarzem a następnie bajanie o jego udziale w pisowskim rządzie ( tu już mamy do czynienia z brakiem elementarnej logiki) itp. Widać jednak takie tam są obyczaje. Pokazuje to dobitnie przykład T. Rydzyka ( swego czasu zwanego czwartym koalicjantem ) i jego wypowiedź na temat Prezydenta RP a zwłaszcza Pierwszej Damy.
Czy na partyjnym kongresie dojdzie do rzeczowej i krytycznej dyskusji nie wiadomo. Dotychczasowe doniesienia na to nie wskazują . Przebieg kongresu pokaże jednak czy PiS jest partią demokratyczną cz tez zmierza w kierunku sekciarstwa.
tedira / 193.120.116.* / 2007-12-08 12:13
...och, czytam te komentarze ...i fajnie się czyta, ...proszę o więcej, ale bardziej konkretnie, poprostu nie bądżcie zgryźliwi w stosunku do siebie. Piszecie o politykach, a atakujecie normalnych ludzi,......ale piszcie fajnie się czyta,prawie jak dobrą komedię.

Najnowsze wpisy