Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Założenie firmy cateringowej

Założenie firmy cateringowej

kascis / 2007-08-26 13:27
Witam chciała bym założyć firmę cateringową, niestety nigdy nie prowadziłam działalności gospodarczej.Jestem wdzięczna za każdą pomoc jak założyć firmę, jake formalności są z tym związane, może ktoś prowadzi catering i miał by dla mnie jakieś dobre rady będe wdzięczna za każdą informację.
Wyświetlaj:
KarolaB / 188.122.20.* / 2013-10-14 14:41
Witam, chciałabym prosić o pomoc. Mam pomysł na drobny catering ( kawa, herbata, ewentualnie ciastka). Moje pytanie: czy naprawdę trzeba posiadać do tego odpowiedni lokal? Jeśli woda będzie kupowana w baniakach 5l a ciastka w dużych opakowaniach? Bardzo proszę o jakąś radę. KAROOOLA16@wp.pl Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)
312 / 2013-10-14 19:36
Hej,
jeśli włożysz w ten interes swoje serce to na pewno Twój interes wypali. Dobrze by było gdybyś lepiej przedstawiła mi swój pomysł, co jest dla Ciebie ważne?
Madar_com_pl / 2011-04-01 10:43
Przede wszystkim poczytaj najpierw trochę tematów na forum i będziesz miała jasny obraz co po kolei należy zrobić. Niezbędna będzie także strona internetowa firmy i środki finansowe na reklamę,promocję marki.
justynkaBYDGOSZCZ / 91.94.86.* / 2009-03-14 19:28
hmmm catering .ogolnie pomysl dobry jesli posiadasz duza ilość gotowki, przedewszystkim musisz miec odpowiedni lokal bez ktorego sanepid nie dopuści abyś zalozyl taka firme, po drugie kontakty, reklama , doswiadczenie i przedewszystkim dobrych pracownikow w tej branzy. jesli chcesz cos na poczatek najlepiej zaopatrzac firmy np budowlane ( do tego potrzebujesz maly lokal , z piekarnikiem i kilkoma plytami grzewczymi) okolo 5 tys miesiecznie + inwestycja w produkty jesli zas wolisz cos z wiekszym rozmachem to juz o wiele wiecej pieniedzy i prawie niewykonalne dla ludzi nie majacych o tym pojecia. jesli chodzi o formalnosci to; 1 urzad gminy potrzebujesz dowod i pesel, skladasz wniosek o wpis do ewidencji dz gosp 2 urzad statystyczny dok o rejestracji firmy , skladasz wniosek RG1 3 bank nip i regon skladasz wniosek o otwarcie rachunku bankowego 4 urzad skarbowy nip1 vat-r oswiadczenie o wyborze podatku 5 ZUS skladasz ZUA ZFA ZBA ZAA , z tego co mi wiadomo mozna te wszystkie formalnosci zalatwic w 1 dzien w 1 miejscu jest takie biuro ale gdzxie musisz popytac bo biegac sie nikomu nie chce a to kilka tygodni czekania pozdrawiam i zycze powodzenia
slodkicatering.pl / 195.69.80.* / 2010-03-19 17:48
Witam. Do sprzedaży jest znakomita domena www.slodkicatering.pl Nazwa doskonale oddaje przyjazny charakter cateringu kierowanego do określonej grupy odbiorców. Wizerunek firmy będzie dobrze odbierany w branży ślubnej (np. fontanna czekolady, owoce, torty itp) lub catering dla dzieci (wszelkie cukiernicze słodkości, lody, wata
cukrowa, popkorn itp.). Zapraszam do składania ofert, z pośród których najciekawsza propozycja może zakończyć okres licytacji. Więcej informacji uzyskają Państwo drogą e-mailową lub telefoniczną. Serdecznie zapraszam
marta.s / 83.8.171.* / 2011-03-25 16:37
Firma Cateringowa to nie lada wyzwanie-ponieważ to żywioł i często zdarzają się rzeczy , których nie przewidzimy ale możemy im zaradzić,byłam na wielu imprezach z firmami zewnętrznymi, ale najbardziej zapamiętałam firmę cateringową Gesslerowej, która starannie dba o każdy szczegół i robi pyszne jedzenie, zaskakujące prawda?

Najnowsze wpisy