Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Założenie własnej firmy a pomoc publiczna

Założenie własnej firmy a pomoc publiczna

KW85 / 83.14.66.* / 2011-01-11 09:34
Zwracam się do Państwa z następującym zapytaniem (problemem).

Jestem osoba pracującą na podstawie umowy o pracę na czas określony w pełnym wymiarze godzin.
Jestem zainteresowany założeniem własnej działalności gospodarczej swiadczacej usługi dla innych przedsiębiorców w zakresie wsparcia sprzedaży (reprezentowanie klientów w postępowaniach przetargowych, pomoc w pisaniu odwołań czy też reprezentowania w rozprawach przed Zespołem Arbitrów KIO).
Niestety moja sytuacja rodzinna oraz finansowa nie pozwala mi na zwolnienie się od obecnego pracodawcy i podjęcie ryzyka związanego z założeniem i rozwojem własnej działalności gospodarczej. (nie mogę pozostrac bez srodków które umożliwiają mi comiesieczną zapłatę opłat stałych typu czynsz, prad, telefon, miesieczna rata za eremont mieszkania).
W związku z wielkoscią moich zarobków także nie jestem w stanie odlożyć kwoty która umożlowi mi podjęcie takiego ryzyka.

W chwili obecnej wstępnie prowadzę rozmowy z dwiema firmami które są zainteresoane korzystaniem z moich usług.

Czy oriętują się Państwo kto może mi udzielić pomocy i wsparcia (jakies programy unijne, PUP itp?), do kogo nalezy się zgłosić?

Dodatkowo nadmieniam, iz nie jestem zainteresowany jakąkolwiek pomocą finansową na zakup srodków trwałych, gdyz świadczone przeze mnie uslugi moga być świadczone z wykorzystaniem mojego prywatnego laptopa czy telefonu komórkowego. Mowa tutaj bardziej o pomocy w utrzymaniu firmy przez pierwsze 6 miesięcy od jej założenia oraz pomoc w jej założeniu.

Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.
Wyświetlaj:
DariaC / 188.33.224.* / 2023-03-31 20:15
Jeśli założyłeś firmę i potrzebujesz wsparcia na początek, polecam usługi firmy GRENKE. Oferują fachową pomoc.
eramo / 77.111.245.* / 2023-03-30 09:05
Dobra inwestycja http://web-komp.pl/jaka-forme-reklamy-wybrac/ warto sprawdzić ofertę.

Najnowsze wpisy