Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zamach na skrzynki mailowe

Zamach na skrzynki mailowe

skomentuj
PIIT / .* / 2004-05-31 15:29
Komentarze do wiadomości: Zamach na skrzynki mailowe.
Wyświetlaj:
Anajka / .* / 2004-06-15 23:18
Boże!!! Widzisz i nie grzmisz!!! Aż głupio w to wciągać Boga, ale chyba tylko boża opatrzność jest nas w stanie obronić przed tymi durniami
lk / .* / 2004-06-07 00:23
Na bezrobocie drani!!!!!!!!!!!
pagajek / .* / 2004-06-06 12:53
Zbliżają się wybory i tak jak co kolejna kadencja posłowie zaczynają zamiast poważnymi sprawami zajmowac się 'p*****łami'. I gwarantuję, że do wyborów nie podejmą żadnych ważnych dla Polski decyzji. A że zmiany w prawie telekomunikacyjnym są mało isotne dla Naszego kraju, grzebią właśnie w tych przepisach, aby nikt im nie zarzucił nieróbstwa.Niestety nie mając zielonego pojęcia o tym co robią wprowadzają chaos pod hasłem: dostosowywanie polskich przepisów do norm unijnych.
BJ / .* / 2004-06-06 09:55
Czy takie pomysły moga pochodzić od ludzi? ;) chyba nie tylko od ...słów
SLon / .* / 2004-06-01 12:04
No, to już dzis zamykam swoja skrzynkę na wp-ie i spadam na yahoo. Tam nikt nie zechce oglądać mojego dowodu osobistego. Jeśłi większa liczba krajan (secundo voto - ziomali) zrobi to samo, to skończą się zarobki reklamowe WP i... podateczki dla Skarbu Państwa. Szczególnie VAT przestanie ciurkać! Wzrośnie bezrobocie - ha, ha! Sejmie nasz, przemądry i omnipotentny - huraaaa! A co na to rząd nasz tymczasowy i Pan Prezydent? Bawcie się dalej, chłopaki. Bawcie się dalej...
alfa / .* / 2004-06-01 10:37
Gdzie sie konczy logika, tam zaczyna sie Polska.Wydaje się, że nasi posłowie cierpią nie tylko na "syndrom krokodyla" ale także na "syndrom statysty". Chcą zaistnieć. A całkowicie zgadzam się z opiniami na forum.
Janina / .* / 2004-06-01 10:13
Żeby głupota miała skrzydła, to nasi posłowie fruwali by nad Polską niczym gołębice.Czy naprawdę Polska gospodarka nie ma więcej problemów, a posłowie szukają dziury w całym.Wymyślają sobie tematy : aborcja, walka z bezrobociem na papierze - bo rzecież nic więcej nie potrafią zrobić i wiele.
Lysy / .* / 2004-06-01 09:55
No coz!? Glosujac czy tez nie glosujac wybralismy tych kretynow zeby nam ustalali reguly zycia. A oni pracuja na tyle na ile ich stac czyli "wyzej dupy nie podskocza". Moze w takim razie warto pomyslec o czyms w rodzaju "votum nieufnosci dla elit wladzy"?! Tylko czy znajdzie sie ktos myslacy, madry, uczciwy, rzetelny itp. kto podejmie ryzyko uzerania sie z grupa tepych chamow? W sumie nie jestesmy malym narodem. Z 1 tys. powinno sie dac wyluskac :-D
K. PAWLAK / .* / 2004-06-01 09:09
PANOWIE POSŁOWIE... DZISIAJ WSTYDZĘ SIĘ, ŻE JESTEM POLAKIEM, ŻE MAMY TAKICH IDIOTÓW W SEJMIE... PANOWIE... W PIĘĆ MINUT ZAKŁADAM KONTO W DOWOLNYM PORTALU ŚWIATA.... MAM PODEJRZENIA, ŻE TAK GŁUPIM BYĆ NIE MOŻNA ... BO TO JEST PROSTE JAK 2+2 WIĘC ZACZYNAM SĄDZIĆ, ŻE DOBRZE WIECIE CO ROBICIE.... NISZCZYCIE POLSKI E-PRZEMYSL
George / .* / 2004-06-01 08:18
Ponoć 80% Polaków nie rozumie co czyta. Zakładając, że w parlamencie jest reprezentatywna próbka społeczeństwa, 80% parlamentarzystów też ma z tym kłopoty. Oni po prostu nie rozumieją tekstu ustaw. Zarzuty można natomiast postawić tym, którzy z taką inicjatywą ustawodawczą wystąpili. I tu przydałyby się nazwiska tych baranów. Jak pamiętam, w PRL trzeba było rejestrować (za okazaniem dowodu tożsamości) maszynę do pisania. Dyskutowana ustawa jest po prostu nawiązaniem do dawnych, szczytnych tradycji socjalizmu.
carolina / .* / 2004-05-31 23:20
Czarna rozpacz--- gdzie ci idioci byli wyhodowani? Z drugiej zas strony gdzie byli wyhodowani ci, co ich wybrali. Pilsudski wracaj !!!
gutek / .* / 2004-05-31 22:43
Żaden zamach po prostu totalna głupota projektodawców ustaw. Nie wiedzieli co dodać do dość cienkiej ustawy o telekomunikacji to czepili się skrzynek e-mailowych.
waz / .* / 2004-05-31 22:20
Obywatele postpeerelu nie przejmujcie sie. Mozecie sobie zakladac internetowe konta w dowolnycvh miejscach swiata, tam gdzie nie panuje myslenie kategoriami stalinowskimi. takich miejsc jest ogromna wiekszosc. Kto wam powiedzial, ze musicie grzecznie sluchac polskich, parlamentarnzch oslow$
PIIT / .* / 2004-05-31 15:29
Odnosząc się do faktu wprowadzenia do projektu nowego prawa telekomunikacyjnego zapisu, który z uwagi na konieczność rejestrowania danych osobowych właściciela konta poczty elektronicznej znacznie utrudnia rejestrację tych, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji informuje, że zapis ten został w trakcie prac w podkomisji wprowadzony do projektu ustawy bez konsultacji z samorządem gospodarczym. Celem wprowadzenia tego zapisu do projektu ustawy było nałożenie na operatorów telefonów komórkowych działających w trybie przedpłaconym wymagania rejestracji ich użytkowników. PIIT wspólnie z Krajową Izbą Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji oraz Ogólnopolską Izbą Gospodarcza Komunikacji Kablowej przesłał do Sejmu i Senatu petycję z postulatem rezygnacji z tego zapisu uzasadniając swój postulat względami organizacyjnymi i finansowymi. Równocześnie w trakcie prac nad projektem ustawy wielokrotnie wskazywaliśmy, że narzucone tempo prac uniemożliwia rzetelne przeanalizowanie tekstu ustawy przez projektodawców, legislatorów, posłów oraz ekspertów i organizacji gospodarczych pod kątem możliwych skutków każdego z proponowanych zapisów. Obecne wykrycie wprowadzonego ad hoc zapisu o poczcie elektronicznej jest dobrym przykładem ilustracji naszych wcześniejszych obaw o niekorzystne skutki zbyt wielkiego tempa prac nad Ustawą prawo telekomunikacyjne. Dlatego też, skądinąd rozumiejąc potrzebę szybkiego działania, zwracamy uwagę na konieczność szerszego niż do tej pory publicznego prezentowania kolejnych projektów zapisów Ustawy oraz prowadzenia stałej debaty z udziałem wszystkich zainteresowanych środowisk.
Lysy / .* / 2004-06-01 10:24
Nie obrazajac porzadnych prawnikow, znakomita ich wiekszosc (dotyczy to nawet renomowanych kancelarii adwokackich) to ludzie ktorzy edukacje skonczyli wraz z aplikacja (adwokacka, radcowska itp) i obecnie odcinaja tylko kupony (duuuzo pieniedzy) a tworzeniem aktow prawnych zajmuja sie amatorzy, praktykanci i kazdy kto sie do nich dorwie. Kancelarie adwokackie za to zarabiaja kolejne kuuupy kasy na tym, ze uchwalone prawo jest glupie i skomplikowane. Innymi slowy, z bajora raczej sie nie napijemy wody ale ropuchy i kijanki maja slodkie zycie :-))))))
xcv / .* / 2004-06-01 08:04
To za co bierzecie pieniądze jak to społeczeństwo ma za was sprawdzać poprawność aktów prawnych?
duken / .* / 2004-06-01 07:10
dobrze się czujesz
Mówca_Umarłych / 62.111.236.* / 2006-06-16 00:55
Wygląda na to, że nie bedzie to jedynie precedens w działaniach obecnego rządu. W tym tępie produkowania bubli sejmowych zostaniemy pierwszym członkiem UE pozbawionym członkowstwa. O zgrozo !!
Kontrola tożsamosci włascicieli skrzynek to jak dla mnie krok w tył w kierunku calkowitego nadzoru ich zawartosci. Koniec z anonimowoscią. Czyżby mialo dojść do powstania kolejnej bezsensownej komórki rządowej, ktora zajmowała by się przegladaniem naszej poczty?
Moze ktoś pomysli ze błądze za daleko ale z mojego punktu widzenia do tego własnie to wszystko prowadzi.
Onet własnie obchodzi 10 urodziny. wielkie multimedium ktore przestanie szybko istniec jesli ta ustawa wejdzie w zycie. Mysle ze żaden Polak, ktory swiadomy jest jak cieżko jego przodkowie walczyli o wolnosc nie pozwoli na oganiczenie tej wolnosci nawet w najmniejszym stopniu.
Tak wiec witaj yahoo, witaj gmail'u.witajcie liberalne kraje i tolerancyjne servery.
skomentuj

Najnowsze wpisy