Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zamachy w Londynie organizowała Al-Kaida?

Zamachy w Londynie organizowała Al-Kaida?

Money.pl / 2006-08-10 19:53
Komentarze do wiadomości: Zamachy w Londynie organizowała Al-Kaida?.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.247.* / 2006-08-10 21:26
co za język, wstyd mi za USA od dłuzszego czasu, do dzisiaj mi przygadują zauroczenie ameryka, kiedys czytałem, że lubi gorzałkę, widocznie naduzywa piwa i amerykańskiego żarcia, dlatego z każdym tygodniem to wrak człowieka z krzywym uśmiechem, nazywanie faszystami islamistow to pustosłowie , jeżeli antysemici obywatele świata >> bo to wielość narodowosci, teraz izraelitami sie zowią a jednoczy ich pochodzenie żydowskie ale i to jest wątpiwe , jako agresor napadajacy noca i zabijający bez litości dzieci i kobiety, mający na usługach zaprawionych w walkach żydów rosyjskich zaprawionych w wojnach w afganistanie i czeczeni, ich nazywa się obrońcami , mimo ze napadli jak bestie nocą. Alkaida to hihot historii, co to jest i kto to jest, być może ktoś jest zainteresowany aby w globaliźmie stworzyć i utrzymywać stałego sztucznego wroga jako szczególny rodzaj wizji , zasłony dymnej .
filipok / 83.15.97.* / 2006-08-10 20:47
trzeba dysponować, jaką technologią aby wyszkolić taką armię "kamikadze". Nie dość, że trzeba im mózgi wyprać to jeszcze muszą dysponować samolotem aby w nim się szkolić. Chyba łatwiej jest wyprać delikwentowi mózg niż nauczyć go rozwalić samolot za pomocą wybuchowej cieczy. Ciekawe pod czyją kuratelą są te ośrodki szkolenia, czy aby nie pod kuratelą CIA?. Są rzeczy na świecie co się fiziologom nie śniły (F. Kiepski).
MN / 80.51.231.* / 2006-08-11 08:05
Ferdek był filozofem, a ty insynuujesz własne projekcje.
MN / 80.51.231.* / 2006-08-11 08:14
A czym to się różni od faszystowskich prowokacji: spalenia Reichstag'u, zniszczenia radiostacji w Gliwicach. W budynkach WTC byli również Polacy, a w samolotach moi krewni i znajomi. Terroryści atakują niewinnych ludzi, a ty ich bronisz. Jest na forum kilka osób lekko rozchwianych, ogarnij się trochę.

Najnowsze wpisy