Forum Forum finansoweKonta

zamkniecie konta w PKO BP

zamkniecie konta w PKO BP

neka26 / 2009-06-29 17:52
Witam, mam male pytanie: po niemilych przejsciach z PKO BP (opisanych zreszta w innym watku) postanowilam konto zamknac. Wybiore sie tam osobiscie, jak juz tylko dolece do Polski. Ale obowiam sie ze bede miala problem: aby zamknac konto napewno trzeba sie wylegitymowac. Problem w tym ze teraz mam juz inny dowod osobisty niz w momencie zakladania konta (zgubilam, i wyrobilam nowy). Fakt zgubienia starego dowodu zglosilam do innego banku i (za drobna oplata oczywiscie) bank ten mial przez jakis system powiadomic inne banki o tym fakcie. Jednak obawiam sie ze jak sie pojawie w okienku z dowodem o numerach innych niz 10 lat temu, to znowu sie dowiem ze NIC sie nie da zrobic. To nie byla kradziez, wiec zgloszenia z policji nie mam. Po prostu poszlam do urzedu, zglosilam ze zgubilam i wyrobilam nowy. Czy myslicie ze bede miala pod gorke z zamknieciem konta???

Znowu dlugo, za dlugo pisze, przepraszam :)
Wyświetlaj:
dana-01 / 77.253.158.* / 2009-07-01 16:13
Wymiana dokumentów nie wiąże się z zmianą danych osobowych . Dane osobowe jak :data urodzenia ,miejsce urodzenia ,pesel nie zmieniły się , jaki byłby to dokument te dane są takie same .Do banku można udać się z dowodem osobistym , lub paszporetm , warunek jest jeden dokument musi być ważny .
neka_26 / 212.159.120.* / 2009-07-01 16:17
Tez bym tak myslala, gdyby jakis czas temu nie okazalo sie ze nie moge przeprowadzic zadnych operacji na moim koncie w banku, gdyz posluguje sie (aktualnym!) paszportem, a nie dowodem, na ktory konto owtieralam. Pani odeslala mnie z kwitkiem.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: