Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Zapalenie tchawicy - objawy i rozpoznanie

Zapalenie tchawicy - objawy i rozpoznanie

Money.pl / 2014-04-10 09:26
Komentarze do wiadomości: Zapalenie tchawicy - objawy i rozpoznanie.
Wyświetlaj:
cccc / 212.7.215.* / 2019-09-03 11:44
Na problemy z tchawicą dobry inhalator Novama Familino by Flaem, a z tego powodu, że posiada funkcję regulowania cząsteczek. Działanie intuicyjne, maseczka wygodna. Sprzęt klasy premium od włoskiego producenta za niecałe 200 złotych .Mniejsze cząsteczki leku działają korzystnie na płuca. Producent zapewnia przy okazji dożywotnią gwarancję, co jest uważam godne podkreślenia.
urszula211083 / 91.228.34.* / 2014-06-17 22:39
Witam!
Mnie zaczelo bolec gardlo w pracy,zjadlam w czasie zmiany caly cholinex,poszlam do lekarza powiedzial zapalenie gardla. Dostalam antybiotyk duomox ale caly tydzien pracowalam i efektow nie bylo. Po 7 dniach nastepny antybiotyk klabax, zostalam juz w domu i nadal mam meczacy kaszel,chrypanie w klatce ten sam antybiotyk plus ecorton. Co robic zadnych dodatkowych badan nie zlecono.ile to moze jeszcze trwac az przejdzie. Prosze o opinie
klajdiaa / 89.239.96.* / 2014-04-10 09:26
cały dzień dobrze się czułam jakoś ok. godziny 18 zaczął mi się uporczywy kaszel i nie mogłam zlapac oddechu , mialam straszne dusznosci, bardzo szybko mi bilo serce, i uginaly sie podemna nogi ,poszłam wiec do lekarza na nocny dużur, osłuchał mi plecy , sprawdzil gardlo - wyrok - zapalenie tchawicy i krtani. Dostałam augmentin, inhalator w dysku, vocaler, syrop na kaszel i zastrzyk w tyłek, budze się rano, niby wszystko dobrze, ale gdy już wstałam, to zaczęło mi się wszystko trząść, telepać serce, i jest tak do tej pory ... po przeczytaniu artukułu, uważam ,że lekarz powinien mi zrobić dokładniejsze badania, nie wiem teraz czy powinnam być spokojna, że mi przejdzie czy wątpić w badanie lekarskie.

Najnowsze wpisy