Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zapowiada się nerwowy tydzień na GPW

Zapowiada się nerwowy tydzień na GPW

Money.pl / 2007-03-12 07:13
Komentarze do wiadomości: Zapowiada się nerwowy tydzień na GPW.
Wyświetlaj:
marlowe / 2007-03-12 07:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dobra, teraz trochę bardziej ekonomicznie: czy dolar do złotówki zdrożeje na chwilę, żebym longa zamknął? Czy gasoline zdrożeje żebym dwa longi zamknął? Bo japcash poszedł w górę i chyba jeszcze jakiś czas pójdzie...
Kwiatek... / 195.225.68.* / 2007-03-12 07:52
Witam wszystkich...Ale mamy słońce od rana w łodzi...He,he
marlowe / 2007-03-12 07:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jesteś na morzu? ;P
superman / 2007-03-12 07:58 / Tysiącznik na forum
dzien dobry w Poznaniu rowniez slonecznie:)
Big Lebowski / 2007-03-12 07:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim...
marlowe / 2007-03-12 07:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
podoba mi się wstawka o hospitalizacji w domu wariatów. Coś dla mnie ;P Witam wszystkich :))
teoretyk-praktyk / 2007-03-12 07:43 / portfel / Toddler giełdowy
Jak będę duży to wybuduję gdzieś w Chorzowie taki roller-coaster, pomysły mam oryginalne, a uznani gracze giełdowi oraz komentatorzy giełdowi będą mieli wejście za darmo, żeby się przyzwyczaili.
człowiek znikąd / 2007-03-12 08:30 / portfel / "Trillium"
witam,
dobry pomysł a propos gdzie w Polsce jest największy?
Tudziez w ościennych krajach, wie ktoś?
teoretyk-praktyk / 2007-03-12 08:41 / portfel / Toddler giełdowy
Obawiam się, że nie ma żadnego więc to byłby niezły interes dla pierwszej takiej osoby. Spłaciłby mu się w tydzień jak byłaby ciekawa konstrukcja.
samuraj jack / 2007-03-12 07:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witam wszystkich,

jest w jakimś sensie znamienne, że w piątek jen się osłabiał i ostatecznie nie pomogło to wig20. Na końcówce sesji piątkowej zadziałały emocje związane z danymi z USA oraz relacją jen/dolar. Początkowo po danych nastąpiło "emocjonalne" wybicie i osiągnięcie szczytu sesji, a później - widząc, że dalej indeks nie jest ciągniony - emocje zadziały w drugą stronę. Czysto spekulacyjne wybicie.

Co do jena na dziś - to raczej spodziewam się na koniec dnia stabilizacji na obecnym poziomie. Wczoraj futurek zwrócił moją uwagę na wyrysowany kanał spadkowy na jenie. W ramach tego kanału znajdujemy się na 1/4 wysokości od jego dolnego ograniczenia. Mamy zatem możliwość umocnienia jena poprzez powrót do dolnego ograniczenia kanału. W czasie najbliższych dni raczej tą opcję uznaję za bardziej zasadną.
W dłuższym terminie.... myślę, że ten kanał zostanie przełamany w dól..., czy nastą dalsze umocnienie jena. Obecny kanał rozpoczął się w grudniu 2006 po wybiciu dołem z silniejszego kanału spadkowego jena. Od grudnia do lutego jen osłabiał się w wolniejszy sposób. Teraz ten trend może zostać kolejny raz wyhamowany, nie mówiąc już o odwróceniu
fuks2000 / 2007-03-12 07:23 / Tysiącznik na forum
dzień dobry wszystkim!
tak dla ścisłości: panie Danielu, w piątek akcje Biotonu były na zamknięciu po 2.18 czyli wycena akcji w transakcji kupna Biopartners (2.25) jest POWYŻEJ tej ceny.
Zatem i jedna i druga strona spodziewa się wzrostu cen akcji Biotka pod to info. O ile to dziś zobaczymy :)
Kwiatek... / 195.225.68.* / 2007-03-12 07:51
Możesz dokładniej
fuks2000 / 2007-03-12 20:18 / Tysiącznik na forum
to znaczy, że skoro kupujący i sprzedający zgodzili sie na cene wyższą od aktualnej podczas podpisywania kontraktu to prognozowali wzrost wartości. Bo niby po co BioPartners miałby się godzić na zapłatę akcjami o innej wartości niż realna? Równie dobrze mogliby powiedzieć, że zapłacą akcjami wyceniając jedną na 100zł.
Powiem więcej, i jedna i druga strona transakcji uważa pewnie że robi dobry interes wyceniając akcje na 2.25. Sprzedający zakłada, że akcje będą droższe i w sumie to sprzeda firmę drożej niż zakładał, a kupujący cieszy się, że sprzedawca zgodził się podnieść wartość jego akcji tak na słowo.
zresztą odpowiadam tak późno, że pewnie już nie przeczytasz - niestety posta pisałem przed pracą a w trakcie pracy forum nie śledzę. Pozdrawiam
valjean / 2007-03-12 07:13 / Galernik
czas zacząć sabat czarownic, będzie b.ciekawie
w portfelu ppwk, fon i gotówka. może na coś sie skuszę

witam i powodzenia
7 8 9 10 11 12
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy