Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zaproszenie dla Gilowskiej aktualne

Zaproszenie dla Gilowskiej aktualne

Money.pl / 2006-09-04 15:30
Komentarze do wiadomości: Zaproszenie dla Gilowskiej aktualne.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.220.* / 2006-09-05 12:45
Premier Kaczyński to supermen , znakomicie kontynuje trud i wysilek Pana Marcinkiewicza jako Premiera , podnosi wyzej i wyżej poprzeczkę, umie sie zachować, dotrzymuje słowa danego. Dobrze, że Pani Gilowska moze liczyc na dobre słowo rzadzących, na moje tez skromnego zjadacza chleba. Mimo że nie lubię Sądu Lustracyjnego, mam nadzieje , że wyda wyrok sprawiedliwy, bo serce nie wytrzyma jak pojawia sie kolejne znaki zapytania. Czekam jak na igłach na ogloszenie wyroku, dla mnie Pani Gilowska od samego poczatku była niewinna i w moim otoczeniu tak wszyscy sądzą.
tatko / 2006-09-05 00:29 / Tysiącznik na forum
Jestem ciekaw ,co by się stało,gdyby przyjęła zaproszenie. Po jakim czasie znów by jó wykopali?
maa / 2006-09-04 23:54 / Tysiącznik na forum
Czyli Wielcy Bracia wykopali Zytę tylko po to, by osłabić Kazia M. przed wykopaniem go? W autonomię i spontaniczne działanie zastępcy RIP-u jakoś trudno uwierzyć...

A swoją drogą, wstąpienie Zyty do rządu PiSu lepiej pozwoliło mi zrozumieć jej chamskie ataki na Hausnera. Ekonomisty chyba bardziej kompetentnego niż ona. Sama jako minister robiła to samo co on, tylko mniej sprawnie.

Zyta pasuje do do Gosiewskiego, Bielana, Leppera, Giertycha i Zawiszy...
mdk / 194.7.114.* / 2006-09-04 15:30
A co z Kluza ? Presydent Krakowa ?

Najnowsze wpisy