Forum Spółki giełdowe Wasko SA

Zarabiaj Online - Inwestycja kryptowalut

Zarabiaj Online - Inwestycja kryptowalut

damianwaren / 2019-11-30 13:00
Witam serdecznie. Od 3 lat interesuję się zarabianiem na kryptowalutach. Miałem szczęście i zarobiłem bardzo dużo na tym "boomie" bitcoina. Ostatnio natrafiłem na stronę https://www.trading-easy.pl/ dzięki której dowiedziałem się o Profit Revolution. Jest to platforma gdzie zarabiamy na wahaniu kryptowalut. Każdy ma indywidualnie przypisanego brokera który pomaga nam w każdym etapie zarabiania. To jest właśnie cały "myk" tego systemu, ponieważ mają tam kilkudziesięciu specjalistów i bardzo dobre informacje z pierwszej ręki. Ja przy minimalnej inwestycji 250$ (około 950-970PLN), wyciągnąłem już to co wpłaciłem trzeciego dnia. W tym miesiącu (a jest to mój czwarty miesiąc w platformie) nic nie dopłacając, zarobiłem około 5500 PLN. Moje pytanie do was, czy ktoś także korzysta z tej platformy i jakie są wasze wyniki? Sam wolałbym zwiększyć swój zarobek, dlatego chciałbym się dowiedzieć ile wy zarabiacie?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy