Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Zarabiaj przez internet naprawdę warto !

Zarabiaj przez internet naprawdę warto !

dubstep2092 / 2017-12-14 11:38
Zarabianie na ankietach na stronie Clixsense:

Link do rejestracji: https://www.clixsense.com/?12245272

Jeśli szukasz sposobu jak dorobić 200-300zł na miesiąc poświęcając na wypełnianie ankiet około 1-2h dziennie poprzez prace przez internet w domu to dobrze trafiłeś/trafiłaś Clixsense w skrócie to po prostu zarabianie przez internet poprzez wypełnianie ankiet. Za ankiety dostajemy od 1 dolara do 4 a nawet 5 dolarów zależy od ankiety zbytnio się przy tym nie namęczycie a przy okazji coś dorobicie.
Strona jest w języku angielskim ale ankiety będziecie mieć do wypełnienia po Polsku oraz informacje profilowe na podstawie których będziecie kwalifikowani do ankiet są po Polsku.

Jak i gdzie wypłacić? Wypłacić można po uzbieraniu 10$ , obok stanu naszego konta wyskoczy Cashout i wtedy możemy wypłacić pieniądze na portfele internetowe ala paypal a z nich na konto bankowe są różne opcje do wyboru.

Skąd mam pewność co do Clixsense? Clixsense powstał w 2007r w USA i działa do dziś ,program w internecie ma opinie solidnego serwisu. Według statystyk Clixsense na chwilę obecną zarabia tam przez internet niemal 6,5 mln użytkowników na całym świecie.

Korzystanie z Clixsense jest całkowicie darmowe i to od was zależy czy coś zarobicie czy nie zawsze możecie spróbować.

Jeśli zarejestrujecie się przez link który podałem będziecie mogli się ze mną kontaktować na czacie już na samej stronie w razie pytań możecie na mnie liczyć pomogę jak mogę i przypominam że korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe.


Pozdrawiam

Najnowsze wpisy