Forum Klub gospodarczy - tematy użytkowników

Zarabianie w internecie - czy komuś się to udało?

Zarabianie w internecie - czy komuś się to udało?

Redakcja forum / 2006-04-04 07:43
Czy próbowaliście rozkręcić działalność wyłącznie w internecie? Z jakim skutkiem? Premiujemy dobre pomysły.
Wyświetlaj:
carlos / 195.205.118.* / 2006-04-04 09:01
Można, czemu nie ale cudownej recepty nie ma. Internet to taki sam rynek jak inne. Tu tylko łatwiej jest trafić do klienta. Dobry pomysł to połowa sukcesu :)
Krzysztof / 80.55.118.* / 2006-04-04 09:00
Mnie się udało. Jestem właścicielem firmy zajmujacej sie sprzedaza towarów przez internet (allegro, sklep internetowy). Zatrudniam 5 pracownikow, firma przynosi coraz wieksze dochody. W zeszlym roku wysłaliśmy ponad 10 000 paczek. Obrót za 2005 rok wyniósł ponad pół miliona złotych. W roku 2006 planuje co najmniej zeby ten obrot był 400% wiekszy. NIe bedzie to trudne.chyba calkiem niezle jak na 19-latka chodzacego do szkoly i uczacego się. Dzięki dobrej organizacji jestem w stanie pogodzic szkole z praca. A dochody ktore uzyskuje dalej inwestuje w firme. Widze wiele szans w internecie, mam bardzo duzo pomyslow ktore mam zamiar wykorzystac po skonczeniu nauki.
Proponuje każdemu kto czuje chodziaz troche zyłke przedsiebiorcy w sobie, niech zaczyna swoj wlasny biznes. Nie trzeba na poczatek dużych pieniedzy. Potrzebne są jedynie ręce gotowe do pracy i głowa pełna pomysłów. W ciągu miesiąca można zarobić co najmniej kilku krotną średnią pensje krajową.
Artur_ / 80.53.181.* / 2006-04-04 12:42
Ja też pracuje w internecie - też na serwisach aukcyjnych i też mi dobrze idzie. Co prawda nie mam firmy zatrudniajacej wielu ludzi ( bo pracuje sam), ale na brak pieniędzy nie narzekam. Sam pracuję, sam zarabiam i inwestuje to co zarobie. Ogólnie nie narzekam, gdyż internet daje bardzo duże możliwosci i tak jak mówil mój poprzednik wystarczą 2 ręce chętne do pracy i głowa pełna pomysłów.

Najnowsze wpisy