Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zarząd NBP do wymiany

Zarząd NBP do wymiany

Money.pl / 2007-01-06 17:12
Komentarze do wiadomości: Zarząd NBP do wymiany .
Wyświetlaj:
obserwator / 2007-01-07 14:09 / Tysiącznik na forum
Zmiany winny być dokonywane sukcesywnie, podobnie jak komputer nalezy czyścic z wirusów a tych mnozy sie wiele i zuzywana jest energia wielu ludzi na obrone zamiast na budowanie. Jeżeli bariery obrony zostana pokonane, to wszystko zawiesza się, gospodarka pada, ludzie szukaja chleba w śmietnikach, jezeli te przedtem nie zostana przerobione na złom uzytkowy. Mam nadzieje że Pan Skrzypek jest młodym utalentowanym wizjonerem, dobrym rozgrywających czy graczem w szachy i bedzie wyprzedzal skutecznie zadawane ciosy. Dzuiennikarze zachowuja się dziwnie, pisza co chca , są bezkarni, mam nadzieje że zmądrzeja bo wladza ktorą pisadaja odbiera im rozum. Mam nadzieje że będą pisać odpowiedzialnie a to nieczęsto się zdarza, widzimy to na każdym kroku, duzo materialow jest powielanych zeby zrzucić z siebie odpowiedzialnośc, że to nie ja , to kto inny juz wcześniej napisal. Jak długo duch tego typu komentarzy bedzie trwal, czy środowisko dziennikarskie jest obsesyjnie zuroczone mitem pieniadza że jest zdolne do ekstremalnych karamboli słownych dla własnej korzyści.
bzox / 2007-01-08 02:40 / Bywalec forum
Ja bym się raczej modlił o to, żeby poważne instytucje zachowywały się poważnie i żeby to ludzie, którym demokratycznie daliśmy władzę zmądrzeli, bo władza, którą dostali od nas chyba odbiera im rozum.

To co podaje środowisko dziennikarskie każdy może sobie przefiltrować przez swój móżdżek (albo pół). Tego co podają środowiska polityczne ani nie da się przefiltrować ani przetrawić...
Mercator / 87.207.209.* / 2007-01-07 16:24
Myślałem , że duch Trybuny Ludu już umarł . Jednak się myliłem . Podsumowanie : bełkot językowy kwalifikujący się do jednoznacznej diagnozy lekarskiej .
obserwator / 2007-01-07 19:34 / Tysiącznik na forum
do Mercator> nie jestem duchem zapewniam, aby zrozumiec nalezy sie wczytać, skierowanie do specjalisty nietrafne. Kto chce zrozumie kto nie zechce, nie ma to rady. Proszę się zastanowić, zyczy Pan diagnozy lekarskiej, to juz było, jesxcze sie dzieje bo nic dobrego o wielu ludziach sprawiedliwości powiedzieć nie mozna, za duzo wpadek, stąd zaufanie społeczne 75 procetowe, tez kieruja do badań psychiatrycznych, aby postawic tezę pomroczności jasnej, tym sie prosze zaiteresować. Czytałem zapis kariery aktualnego Prezesa NBP, obrzydzenie i strach, im kto ma więcej na sumieniu tym większa karierę robi, kasa ktora otrzymuje zwala z nóg a rezultaty: nigdy nie trafiony cel inflacyjny. Zatem ostroznie z obelgami, obelga moze przyssac się i podążać przez życie znieważającego, warto sie nad tym zastanowić.
obserwator / 2007-01-07 19:42 / Tysiącznik na forum
błąd : zaufanie 25 procentowe, gdyz 75 prozent spoleczeństwa nie daży sądów i innych organów sprawiedliwości zaufaniem, to stopniowo zmienia sie, dzieki Panu Ziobro, oby więcej takich ludzi było na stanowiskach dotychczas zagwarantowanych dla rodzin korporacji.
Ja-Gaar / 2007-01-06 23:38 / Bestia Miiny
Haha, jako podwladny pana Skrzypka, moge stwierdzic, ze w obsadzaniu stolkow to ta ekipa jest dobra - oczywiscie swoich... Wymiana czlonkow zarzadu banku, niemal do stanowisk naczelnikow, scisle wedlug klucza partyjnego. Teraz to samo bedzie w NBP - mierni bierni ale wierni. Czas zainwestowac w waluty...
a320 / 83.27.45.* / 2007-01-06 22:41
chleba w kubłach szukać. Doczekamy się owoców pisowatych geniuszy. Cierpliwości.
Liberał / 2007-01-07 12:27 / Bywalec forum
raczej doczekamy się wzrostu cen artykułów luksusowych. Jak złotówka się osłabi to wczasy, auta i inne podrożeją. PiS nie robi nic, dlatego nie szkodzi. Wszystko samo się nakręca. Owoce przyjdzie zbierać gdy zaczniemy ponosić koszta "reform socjalnych".
P.S.
Spółki o strategicznym znaczeniu dla kraju będą wszystko finansować, podobno.
marek 19-53 / 83.24.47.* / 2007-01-07 10:50
Cierpliwie znosimy takie bzdety. Półtora roku temu podobni do a320 wieszczyli nieuchronną katastrofę, głód i nędzę najdalej w ciągu kilku miesięcy.
Teraz ze zdumieniem dowiaduję się, że nie zawaliło się dzięki wizjonerskiej regulacji gospodarki dokonanej przez Belkę ( czy chodzi o jego słynny podatek).

P.S.
1. O ile pamiętam główne założenia reformy finansów państwa proPOnowane POlegały głównie na obcięciu emerytur (chleb w kubłach).
2. Podwyższenie progów podatkowych i kwoty wolnej ma dla mało i średnio zarabiających większy wpływ niż obniżenie podatku.
ron / 83.168.75.* / 2007-01-07 11:07
tak po geniusz kaczorów widza tylko takie ubeckie typy jak ty . w koncu najbardziej podobne tod o twojego domu rodzinnego, komunistyczny wierny piesku
b320 / 83.16.251.* / 2007-01-07 00:34
a320 cirpliwości zalecasz nie musisz doczekiwac szukaj od zaraz

Najnowsze wpisy