Forum Polityka, aktualnościKraj

Zarząd PZPN poda się do dymisji

Zarząd PZPN poda się do dymisji

Money.pl / 2008-04-13 13:29
Komentarze do wiadomości: Zarząd PZPN poda się do dymisji.
Wyświetlaj:
Tomasz.S. / 83.7.28.* / 2008-04-13 21:33
Wylano wiele pomyj na PZPN, oczywiście w polskim stylu, i OK! Ale jakoś nikt nie zapytał, jaka jest wiarygodność działania i oskarżeń prokuratury, o której, jak wiadomo zdanie obywateli nie jest lepsze
niż o PZPN. Oby niedługo Minister Sprawiedliwości nie musiał publicznie przepraszać za "wzorowe"
działania prokuratury. Osobiście nie jestem kibicem sportowym, choć czasami zdarzy mi się oglądnąć
mecz w telewizji.
jan kowalski / 2008-04-13 18:44 / Tysiącznik na forum
zjazd przerwany do maja czyli cholota trzyma się nieżle. I co panie ministrze, daliście się znów wystrychnąć na dudka? Jak widać szczekanie Schetyny, Ćwiąkaly czy Palikota na nic sie zdało, Listkiewicz robi z wami co chce.
czater / 2008-04-13 15:59 / Tysiącznik na forum
Nareszcie odchodzą ludzie ktorzy w IV RP byli nietykalni
jan kowalski / 2008-04-13 18:22 / Tysiącznik na forum
uważasz, że oni się gdziekolwiek wybierają?? Nie bądż naiwny, ani IV, ani IIIRP"bis" ich nie ruszy. Ćwiąkała za cienki, siedzi raczej w ich kieszeniach, a reszta tylko wrzeszczy nie mając w tym interesu. Ot, takie status quo.
KoP / 2008-04-13 13:29 / Bywalec forum
znów oszukali, już kiedys takie obietnice też slyszałem, i co?? Czy takie nieudaczne kreatury, jak Lato, Janas, Kolator czy Engel zechcą same pozbawić się ciepłej posadki? Nie sadzę. To co powiedział o tej bandzie Palikot to nie wszystko, bo Listek musiał dostarczać dziwek Blatterowi i Platiniemu, że przymykają oko na te cuda, jakie się tam dzieją. A może nawet mają w nich swoj udzial??

Najnowsze wpisy