Forum Klub managera - tematy użytkowników

Zarządzanie finasowe w projektac. Szkolenie Warszawa

Zarządzanie finasowe w projektac. Szkolenie Warszawa

Aye Know / 2016-08-07 15:42
Zarządzanie finansowe w projektach

Jak przygotować budżet projektu? Czym się różnią projekty "fixed price" od T&M? Jak kalkulować przychody i koszty (P&L)? Czym są: Cashflow, NPV, ROI, TCO? Podczas naszych warsztatów uzyskasz umiejętność zarządzania finansowego w projektach. Nauczymy cię "obsługi finansowej" projektów SW Dev, outsourcingowych, marketingowych, społecznych ("0" profit), pokażemy, jak przełożyć ryzyka na czynniki finansowe i wiele innych technik.

Co będziesz umieć po warsztacie:

Stworzyć P&L oraz cashflow dla projektu
Korzystać z modeli Time & Material i "Fixed Price"
Wyliczać ryzyko w modelu finansowym
Wyliczać mierniki NPV, ROI, TCO i inne
Tworzyć scenariusze finansowe
Kontrolować finansowy aspekt projektów

Koszt:

1200 netto / osoba

1476 brutto/osoba

Czas trwania:

2x3,5h + przerwy

Forma: praktyczne warsztaty, grupa

Cena zawiera: warsztat, materiały szkoleniowe, indywidualne konsultacje, catering (opcja dostępna przy szkoleniu zewnętrznym/otwartym)

Możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego - minimum 4 osoby z jednej firmy

Zapisy i pytania:

Tel: 501 273 011

szkolenia@aye-know.com

lub przez panel evenea.pl http://ayeknowfinanse.evenea.pl/

O nas:

Aye, Know! http://www.aye-know.pl - Wiemy, o czym mówimy! Uważamy, że nie ma głupich pytań, nie ma głupich odpowiedzi. Jest doświadczenie - i dzieląc się nim, można rozmawiać o poważnych tematach na luzie. To właśnie robimy. Swoje usługi kierujemy do tych, którzy oczekują profesjonalnych efektów, często nie mogąc sobie pozwolić na usługi dużych i drogich firm. Nie chodzimy w garniturach, nie nosimy krawatów. Jednak jesteśmy w 100%, a nawet w 200% profesjonalistami.

O prowadzącym:

Przemek Wysota - współzałożyciel i współwłaściciel Aye Know. Profesjonalista z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu IT i doradztwie biznesowym. Pracował i współpracował z wieloma firmami, w tym m.in. BZ WBK, Pekao S.A., PKO BP, Grupą Allegro, T-Mobile Polska, Polkomtel S.A.

Najnowsze wpisy