Forum Forum dla firmOprogramowanie

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

Ksaweryyy / 89.231.198.* / 2013-07-06 22:21
Witam.Poszukuję oprogramowania do zarządzania projektami jak i pracownikami.Najlepiej open source tak żeby można było wejść na program z 3 komputerów w sieci lan ale żeby nie dało się podpiąć do tego programu przez internet.Jeżeli nie open source to płatny.Może być w języku angielskim.Powinien zawierać
1.Opcję wpisywania godzin pracy pracowników ,urlopów i pokazywać ile urlopu pozostało.
2.Dziennie dostaję około 10 zamówien w formacie pdf.Dobrze by było aby po stworzeniu zadania dało się podpiąć plik z zamówienie i kontrolować termin realizacji itd.
3.Prowadzenie projektu -,wykożystanie godzin pracowników w projekcie,wykorzystanie materiałów raport itd
4.Często wysyłam pracowników do awarii maszyn lub prac montażowych za co rozliczam się godzinowo.Przydał by się taki moduł do prowadzenia tego.

Proszę o podanie nazw programów które chodź w części spełniają te wymagania.

dzięki.
Wyświetlaj:
dameks / 31.42.10.* / 2022-11-17 07:19
Na spokojnie ogarniecie to za pomocą Berberis. Krok po kroku można zrobić swoje. Od razu niczego nie zrobicie. Potrzebny jest czas, systematyczność, wprowadzanie danych, ale po pewnym okresie powinna być zauważalna ogromna różnica.
NataliaJakub / 86.157.130.* / 2022-04-07 15:17
Dzien dobry, jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie i prosiłabym o wypełnienie ankiety, w celu napisania pracy magisterskiej.Jesto ona o zarządzaniu informacją w projektach. Z góry dziękuję i pozdrawiam. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSesgqHh8lktxgLrg8cM4VsSoiWWcQArZr7iGnGWVDWnsrQEnQ/viewform?usp=sf_link
KamilS172 / 185.34.33.* / 2018-09-12 12:01
Bardzo rozbudowany program to ma byc? ja pracuje na projektach w programie Systim i osobiscie mi wystarcza. Dodaje projekty, zadania do projektow potem moge podpiac faktury do projektow i miec podsumowanie przychodow i kosztow. Moge dodawac projekty do godzin pracy pracownikow, zeby wiedziec ile nad nimi siedzieli itd. Wez sobie spraawdz czy co to ci chodzi
Martin806 / 188.146.19.* / 2017-05-04 13:00
Z kolei ja mogę polecić platformę biznesową - JIRA. Za jego pomocą można nie tylko zarządzać projektami, ale dzięki takim rozwiązaniom jak program do DMS - http://jirasolutions.pl/o_jira/zarzadzanie-dokumentacja/  - możliwe jest zarządzanie cała dokumentacją, tworzenie kartotek etc. Zdecydowanie polecam :)
Basia54 / 31.0.67.* / 2017-04-21 13:42
Organizacja, w której pracuję wykorzystuje od pewnego czasu program http://pmcompass.pl/. Posiada ona wszystkie funkcje, które wymieniłeś, jest dostępna online i prosta w obsłudze :) Polecam
planer / 77.255.86.* / 2016-06-02 22:10
Dla rozliczania godzin nie ma nic lepszego niż Primavera P6 + Progress Reporter. W internecie można znaleźć również jakieś samouczki po polsku np. primaverap6.eu albo jakieś angielskie.
Nanako / 2014-12-23 13:24
Dla mnie jest śmieszne, że gro ludzi wydaje wcale nie małe pieniądze na programy do zarządzania projektami, a tak naprawdę nie potrafi używać najprostszych diagramów czy tabel, których uczą na studiach. Dlatego (do właścicieli firm) zamiast wydawać duże pieniądze na oprogramowanie poszukajcie jakiś szkoleń o tej tematyce (Inprogress - bardzo jest chwalone jeśli chodzi o tematy biznesowe) i dopiero jak będziecie mieli menadżerów którzy będą wstanie sprostać pewnym wyzwaniom kupujcie im narzędzia w innej kolejności może to nie do końca działać tak jakbyście chcieli. Oczywiście to moje zdanie.
ZuzaMaja70 / 2014-12-31 10:07
zgadzam się w całej rozciągłości, ale u nas już tak jest, że lubimy się bawić w różne rzeczy, zupełnie nie wiedząc do czego służą ;)
m.rataj / 77.65.32.* / 2014-10-31 09:21
Oprogramowanie bs4 spełnia wszystkie 4 wymagania. Kiedyś program posiadał opcję korzystania zupełnie w oderwaniu od internetu ale obecnie jego zabezpieczenia są na takim poziomie, że takie rozwiązanie tylko by ograniczało jego możliwości.. Wydaje mi się, że dostępność za pomocą przeglądarki jest zdecydowanym atutem systemu=ów CRM. Dzięki niej pracownicy mogą się logować z dowolnego miejsca a wszelkie dane są nadal bezpieczne.

Zachęcam do poczytania:
http://bs4.pl/pl/dla_kogo/informacje_dla_informatykow/dla_informatykow/zabezpieczenia_przed_wlamaniami
Wocek / 2013-09-15 14:39
Proponuję zainstalowac sobie RedMine. To open sorcowa aplikacja, która jest w miarę prosta i ma duże możliwości konfiguracji. U nas w firmie sprawdza się bardzo dobrze, choć na pierwszy rzut oka wydaje sie nie do końca przyjazna. Na szcęscie po złapaniu o co chodzi w systemie ticketowym szybko można się wdrożyć (1-2 dni pracy z programem i wszytsko staje się jasne).
Zbychu76 / 78.8.97.* / 2013-09-12 10:02
Ksaweryyy, do zarządzania projektami z czystym sumieniem mogę polecić Ci system PM Compass. Wydaje mi się, że posiada wszystkie wymagane przez Ciebie cechy. Każdemu zadaniu można przypisać przepracowane godziny oraz podpiąć załączniki. Oczywiście pozwala na prowadzenie projektu od początku do końca ;).
JaMCi / 91.217.204.* / 2014-09-10 15:26
Chyba nie wiesz co to znaczy Open Source - więc tym bardziej nie ma co polegać na Twojej propozycji.
Chyba że Open Source to znaczy że pierwsze 30 dni za darmo

Najnowsze wpisy