Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zaskakujące wypowiedzi minister Lubińskiej

Zaskakujące wypowiedzi minister Lubińskiej

Money.pl / 2005-11-07 15:43
Komentarze do wiadomości: Zaskakujące wypowiedzi minister Lubińskiej.
Wyświetlaj:
polak mały / 83.23.131.* / 2005-11-07 23:17
Całkowicie popieram panią Minister, to bardzo dobrze że miała odwagę powiedzieć to, co większość myśli. Już najwyższy czas przestać panikować na samą myśl co powiedzą zagraniczni inwestorzy. Tylko my powinniśmy decydować kto i dlaczego będzie u nas inwestował. Nie możemy pozwolić żeby dłużej traktowali nas tak jak dotychczas. Jeśli sami nie będziemy się szanować, oni na pewno tego nie zrobią.
też przedsiębiorca / 83.16.68.* / 2005-11-13 21:22
Mam wrażenie że wypowiedzi na tym forum są pisane przez dział PR koalicji PiS+LPR+Saomobrona+PSL. I piszą bzdury. For the record: ja uważam że jest wazne "co myślą inwestorzy". Nie żyjemy na wyspie.
Przediębiorca / 81.219.206.* / 2005-11-07 22:24
Witam Wszystkich , widzę że warto było iść na wybory i tak szybko usłyszeć zapowiedzi niesamowicie prostych i potrzebnych sposobów rozwiązania problemów związanych z totalnym regresem w gospodarce w ostatnich latach .
Szczególnie to dotyczy klasy średniej (zbyt niski kurs Euro -> PLN, który zabił praktycznie polski eksport , jakąkolwiek wytwórczoćć rzemieślniczą
(mieliśmy średniej wielkości roidzinny zakład , który świetnie sobie radził nawet w tzw. złych czasach w latach 70-tych), a zachodnim sieciom handlowym gigantyczne zyski, konieczny jest podatek obrotowy chociaż 1% , który uniemożlwi księgowe machloje !!!!!! powtarzam MACHLOJE !!!!! i wykazywanie co roku strat na poziomie minus 10 % REAL, AUCHAN, CAREEFOUR, HYPERNOVA tylko Plus Dsicount marne , + 3,45% ).
Do tego wszystkiego US może tylko polizać klamki w warszawskich siedzibach
w/w firm , są poza jakimkolowiek prawem !!!!!!!!! koniec tego !!!!!!!!!!!!
P.S.
Co do plugawych komentarzy odnośnie wykształcenia to mam tytuł mgr informatyki Uczelni Państwowej , a ostatnie wakacje spędziłem na Dominkanie w Iberostar i świadczy to jedynie o tym ,że nawet w takim „syfie” gospodarczym jaki jest teraz da się prowdzić działalność, tyle że z pozycji skazanego na okruchy biedaka z obciążeniami fiskalnymi i ubezpieczeniowymi , które nie dotyczą największych beneficjetów wolnego rynku.
wert / 81.190.217.* / 2005-11-07 21:47
Lubińska -> jak Lubin - > Salezjanie -> Kredyty bez pokrycia -> Trwajmy -> jesienia zbierajmy Rydz'yki -> byle do wiosny
Byly student. / 135.196.19.* / 2005-11-07 15:43
Profesor Luinska jest bardzo dobra specjalistka w zakresie finansow publicznych. Na ministra jednak sie nie nadaje, jest po prostu zbyt uczciwa. Na pewno nie zna sie na klamstwach doskonalych. Obawiam sie , ze juz zostala rzucona lwom na pozarcie - o przepraszam - lwiatkom...
Witold Donat / 62.233.167.* / 2005-11-07 20:55
Moj kolega pracowal jakiś czas u wytwórcy mebli , który zatrudniał tam iluś stolarzy i to podobnym przestalo mu sę to opłacać bo wybrał sklep meblowy gdzie z nieliczną garstką personelu sprzedaje rzeczy zagraniczne i lepiej dla siebie ale nie dla kraju na tym wychodzi,Lubińska powiedziała prawdę markety dają handel a produkcja jest daleko i tam zatrunienie jest większe niż przy handlowaniu.
Przedsiębiorca / 81.219.206.* / 2005-11-07 22:22
Witam Wszystkich , widzę że warto było iść na wybory i tak szybko usłyszeć zapowiedzi niesamowicie prostych i potrzebnych sposobów rozwiązania problemów związanych z totalnym regresem w gospodarce w ostatnich latach .
Szczególnie to dotyczy klasy średniej (zbyt niski kurs Euro -> PLN, który zabił praktycznie polski eksport , jakąkolwiek wytwórczoćć rzemieślniczą
(mieliśmy średniej wielkości roidzinny zakład , który świetnie sobie radził nawet w tzw. złych czasach w latach 70-tych), a zachodnim sieciom handlowym gigantyczne zyski, konieczny jest podatek obrotowy chociaż 1% , który uniemożlwi księgowe machloje !!!!!! powtarzam MACHLOJE !!!!! i wykazywanie co roku strat na poziomie minus 10 % REAL, AUCHAN, CAREEFOUR, HYPERNOVA tylko Plus Dsicount marne , + 3,45% ).
Do tego wszystkiego US może tylko polizać klamki w warszawskich siedzibach
w/w firm , są poza jakimkolowiek prawem !!!!!!!!! koniec tego !!!!!!!!!!!!
P.S.
Co do plugawych komentarzy odnośnie wykształcenia to mam tytuł mgr informatyki Uczelni Państwowej , a ostatnie wakacje spędziłem na Dominkanie w Iberostar i świadczy to jedynie o tym ,że nawet w takim „syfie” gospodarczym jaki jest teraz da się prowdzić działalność, tyle że z pozycji skazanego na okruchy biedaka z obciążeniami fiskalnymi i ubezpieczeniowymi , które nie dotyczą największych beneficjetów wolnego rynku.

Najnowsze wpisy