Forum Forum prawneKarne

Zastraszanie przez sąsiada

Zastraszanie przez sąsiada

Nela2009 / 2009-05-09 14:19
Problem z sąsiadem zaczoł się zaraz po wprowadzeniu do nowego domu,na początku nie było to nic poważnego ponieważ mój męszczyzna ma kilka widocznych tatuaży sąsiad uznał że jest kryminalistą i nie odzywał się do naszej rodziny,ale kiedy nagminnie zaczoł dzwonić na straż miejską z byle powodu strasznie się zdenerwowałam, ponieważ on bez pytania zajmował lub jego goście nasz pojazd przez trzy lata nie zawracałam uwagi, ale zrobiło się to tak uciążliwe że zwróciłam uwagę jednemu z parkujących na moim pojeździe gości a ta osoba powiedziała to ttamtej rodzinie zrobiła się z tego taka awantura że teraz obawiam się że sąsiad będzie robił nagminnie nam na złość bo zajmuje się produkcją przyczepek samochodowych i nie robi tego w garażu tylko przed swoim domem i przy okazji moim oknem.Pomocy naprawdę jestem przerażona całą zaistniałą sytułacją.Jeżeli mogłabym prosić o pomoc kogokolwiek kto miał taki problem proszę odpowiedź będę wdzięczna.Dziękuje.
po / 93.105.86.* / 2009-05-09 18:45
Witam.Najlepiej zorienteać się co do własności gruntów przed budynkiem.Są różne możliwości egzekwowania prawa własności.Powodzenia.

Najnowsze wpisy