Forum Forum dla firmDotacje

Zatrudnienie niepełnosprawnych

Zatrudnienie niepełnosprawnych

skomentuj
Martusia01 / 2011-03-16 13:13
Ostatnio dowiedziałam się że rząd zamierza znieść ulgi dla firm które zatrudniają osoby niepełnosprawne... czy ktoś może mi odpowiedzieć czy to prawda?
Wyświetlaj:
anatomik / 2013-03-14 14:08
mzoe przez to ze ludzie zaczeli kombinowac i korzystac z tego powodu z ulg i bonusow należącym im sie z tego powodu, najwyzsza pora sie zajac tymi oszystami
PartnerFirm / 2013-03-14 10:59
Zasady zatrudniania osób niepełnosprawnych często ulegają różnym zmianom, dlatego pragnę zwrócić uwagę Państwa na stronę nowo uruchomionego projektu PartnerFirm. Ambicją autorów jest być pomocnym dla mikro i małych firm - znajduje się tam wiele przydatnych informacji ułatwiających skorzystanie z dofinansowania do płac przy zatrudnieniu pracowników posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Autorzy portalu postawili sobie za cel przybliżenie tematyki uzyskiwania subwencji w celu propagowania zatrudnienia ON a zarazem pomoc w zwiększeniu opłacalności i konkurencyjności prowadzonej działalności gospodarczej. Znajdziecie tam praktyczne informacje pozwalające optymalizować koszty płac oraz implementować prace zdalną z korzyścią dla firmy oraz wiele innych informacji przydatnych w prowadzeniu biznesu.

Projekt jest prowadzony przez firmę "Xandia - Rafał Szybiak" działającą na rynku doradztwa finansowego już piaty rok. Firma została laureatem Etapu Mazowieckiego V edycji konkursu Lodołamacze 2010 w kategorii Otwarty Rynek Pracy. Biuro firmy mieści się w Warszawie. Zapraszamy na stronę projektu: http://partnerfirm.pl - gdzie uzyskają Państwo wszelkie pomocne informacje z tematyki zatrudnienia osób niepełnosprawnych.
TomekNik / 46.228.224.* / 2014-05-23 22:25
My również stworzyliśmy portal. Jest skierowany dla osób niepełnosprawnych oraz ich pracodawców. Ci ostatni znajdą tam takie tematy jak dofinansowania do wynagrodzeń SODiR (SOD), informacje ZFRON, wpłaty na PFRON, telepraca i inne. Osoby niepełnosprawne natomiast informacje o tym jak założyć działalność gospodarczą bez wychodzenia z domu, możliwości finansowania czy informacje o telepracy. Zapraszamy na www.e-pelnosprawni.pl
szklarek / 2011-03-17 11:00
Na razie- zmniejszyć i jest to już obowiązujące prawo, które częściowo zacznie obowiązywac od 1 lipca, w pełni od 1.01.2012.

Ustawa z dnia 29 października 2010 r. o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych ustaw:

http://prawo.money.pl/akty-prawne/dziennik-ustaw/ustawa;z;dnia;29;pazdziernika,dziennik,ustaw,2010,226,1475.html
skomentuj

Najnowsze wpisy