Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zatrzymano mężczyznę, który podpalił policjantów

Zatrzymano mężczyznę, który podpalił policjantów

Wyświetlaj:
nie dajmy ograniczyć swoich praw / 89.77.180.* / 2010-03-24 10:57
Ostatnio media ciągle donoszą o atakach na policjantów tylko po to, aby zbudować w ludziach poczucie strachu i aby Ci agitowali za zwiększeniem uprawnień tzw. służb siłowych bo "będzie bezpieczniej." Pewien mądry człowiek powiedział, że ci którzy godzą się na ograniczenie wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują ani na jedno ani drugie.
yax / 88.199.88.* / 2010-03-25 06:13
Szkoda policjantow jesli cierpią za innych.W tym przypadku podpalony powinien byc Komornik bez proby gaszenia.Jest to poprostu slaby komornik i myslsnie mu ból sprawia jesli wciaga w to policjantow.najlepiej stac za kims kto zrobi czarna robote a komornik wezmie tylko kase i to nie swoja.A tak naprawde to ten kraj już nie długo sam sie utopi w swoich WYMIOTACH.
picasso1 / 212.160.172.* / 2010-03-24 08:56
W całym zamieszaniu wokół tej sprawy może się okazać, że najwięcej stracą zwykli obywatele, nie koniecznie tak krewcy jak ów dłużnik. Mówi się, że rząd zamierza zaostrzyć prawo dotyczące ochrony urzędników. Jeśli tak, to ci co unikali odpowiedzialności i tak będą jej unikać, a ci zwykli ludzie to już zupełnie będą bezbronni, a urzędnicy bardziej bezkarni. Frustrację najlepiej rozładowuje na najsłabszych, nie koniecznie winnych czemukolwiek.
Podejrzewam, że napady na urzędników (te w terenie) dotyczą tych nielicznych, co jeszcze im się coś chce (mam np. na myśli Panią Kurator).
Wydaje mi się, że rząd powinien się skupić raczej na możliwości obrony w takich ekstremalnych sytuacjach.
Swoją drogą to mnie ciekawi, jak to możliwe, że czterech ludzi dało się zaskoczyć jednemu. A najbardziej mnie dziwi to, że policjanci ucierpieli najbardziej. Hm, w tej sprawie brakuje wielu odpowiedzi na temat okoliczności, pewnie z czasem je poznamy.
Poli.. / 62.21.19.* / 2010-03-23 21:36
moze ciebie by tak podpalic. Jełopie.
powinien zgnic w wiezieniu.
tam jest jego miejsce. juz dawno powinni go posadzic.
Jaclaw / 217.113.228.* / 2010-03-23 19:25
to wszystko wina POPISU i reszty chlewu rzadowego i opozycyjnego, taki zrobili kraj ze zamiast zadbac o obywateli aby mogli dlugi swoje splacac to wola oplacac komornikow i policje, no bo pewnie cos sobie z tego odkroja, takie juz sa uklady w panstwie Polskim , co do Szanownego pana ,,podpalacza'' przede wszystkim : byles poddenerwowany i w zadnym razie nie miales zamiaru ich skrzywidzic a tak samo wyszlo - napasc na funkcjonariusza publicznego w stanie gniewu i realne spowodowanie zagrozenia zycia -> max 2 w zawiasach na 5 , nie daj sie wkrecic prokuraturze , ktorzy nie dla sprawiedliwosci ale z zemsty beda Cie chciali wsadzic, bo oni tez sa z Ukladu, ktory nigdy nie zaznal glodu i nie musial dlugow zaciagac , moga sobie wsadzic co najwyzej , sadze iz kazdy wyrok powyzej 5 lat bylby niesprawiedliwy , tymbardziej 25 za usiłkę , chociaz zachownia tez nie pochwalam, ale kto wie czy by go nie rzucili na glebe i rak nie polamali , nawet gdyby byl spokojny za zaklocanie egzekucji komorniczej. Policja na za duzo sobie pozwala wiec sami sobie zasluzyli na swoj marny los, ze obywatel zamiast szanowac / splunie jak zauwazy funkcjonariusza.
jajajaja / 89.77.247.* / 2010-03-23 20:05
przeżyj to sam człowieku tego Ci życzę:)hehehe
Sem ja z hranicu / 109.243.106.* / 2010-03-23 14:58
Jezu jaki on jest dzielny jestem jego fanem. To jest skuteczne i szybkie podjemowanie decyzji - policjatow powinni wylac z roboty, u nas nie dali by sie spalic bo ochraniaja transporty z marycha wspolnie ze SG ...
kuba1221 / 2010-03-24 09:22
Tak,tak policjantów wylać bo nie mają wyczucia ani zapachu ,ani wiedzy,że te nowe mundury to są łatwo palne.Poczuł benzynę na swoim mundurze to jeszcze dał się podpalić p******* nieudacznik.Wylać takiego z roboty,do łopaty takiego .A facet który to zrobił to na pewno na premiera aspiruje ja Lepper, no może trochę posiedzi bo jako męczennik będzie mu łatwiej.
yuki / 150.254.212.* / 2010-03-23 12:50
Powinni go też podpalić.

Najnowsze wpisy