Forum Spółki giełdowe PBG SA

Zawieranie Następnych Kontraktòw przy budowie VIA CARPATIA

Zawieranie Następnych Kontraktòw przy budowie VIA CARPATIA

Adam ( mak ) / 81.38.218.* / 2018-03-01 11:02
Nie wiele firm budowlanych zostało po rządach PO -dlatego nadeszła złota era również dla PBG . Rozbudowa terminala gazowego i sieci połączeń transportowych między Estonią a Chorwacją bardzo kożystnie wpłynie na saldo PBG i innych firm budowlanych , bum jaki się włśnie rozpoczyna postawi mocno na nogi wszytkie firmy tego profilu i wspòłpracujące.Nie bez powodu Wiśniewski większość środków z pp Rafako przeznaczył na skup akcji własnych PBG , sam ròwnież powiększył swój prywatny pakiet o kilkadziesiąt milionòw - kto jak kto ?, ale on jest bardziej zorientowany niż ci naganiacze na spadek - być może sam ich zatrudnił
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wyświetlaj:
OBS - SPRYT... / 83.242.92.* / 2018-03-02 04:03
złota era dla PBG ? ZJAZD Z 9 ZŁOTYCH NA 9 GROSZY - BĘDZIE PIĘKNA ERA JAK ZJEDZIE DO ZERA - JESTEŚ ZEREM ! PISZĄCYM BZDURY - NAGANIACZU !
komenta..... / 83.242.92.* / 2018-03-02 02:33
nadeszła złota era dla PBG ! żadnych nowych kontraktów ! bez, szans na wygranie nawet małych przetargów ! wszyscy trzymają się z daleka od PBG ! wiedzą że to tylko kwestia czasu, kiedy ogłoszą upadłość ! Trwa wyścig - kto, komu zdąży wcisnąć te akcje z jak najmniejszą stratą. Banki muszą pozbyć się kłopotu - jakim jest PBG - Kreska zapadła dawno temu. Tego, nikt już nie zatrzyma ! PBG musi paść - wtedy się zacznie nowa era !
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy