Forum Polityka, aktualnościKraj

Zbioro chce do Brukseli. Do Europarlamentu

Zbioro chce do Brukseli. Do Europarlamentu

Money.pl / 2009-01-16 08:20
Komentarze do wiadomości: Zbioro chce do Brukseli. Do Europarlamentu.
Wyświetlaj:
JSW / 2009-01-20 14:04

Niech ziobro najpierw zastosuje się do wyroku sądu i przeprosi w telewizjach a przy tam przyzna sie
jakim był i niestyty jest butnym pajacykiem. To bardzo ironiczne,że partyjka co ma w nazwie "prawo"
i jeszcze "sprawiedliwość" uchyla się od wyroków przeciwko nim a także zarzuca sądowi strommiczość
jak coś jest nie po ich myśli.

Czy autor tego komentarza zna podobny tak drakoński wyrok polskiego sądownictwa na zapłatę paru milionów złotych dla mediów za publiczne wypowiedzenie paru słów? Gdzie są podobne wyroki dla np. pana Palikota?
xx / 193.59.95.* / 2009-01-19 08:53
A mnie jednak najbardziej zatrważają błędy dziennikarzy!!!!!!
jantra / 2009-01-17 14:49
Wybór tego drobnego cwaniaczka i nieodpowiedzialnego karierowicza do Parlamentu Europejskiego byłby dla Polski kolejnym powodem do wstydu. Już wystarczająco, w oczach demokratycznej Europy, skompromitowali nas tacy ludzie jak europoseł Giertych ze swoimi nazistowskimi poglądami, czy europoseł Czarnecki, pozbawiony jakichkolwiek poglądów. Z drugiej jednak strony deklaracja Ziobry o kandydowaniu do Europarlamentu stanowi bardzo ważną informację, że nawet ten pupilek wodza PiS J. Kaczyńskiego, już nie wierzy w możliwość odzyskania przez tą partię władzy po kolejnych wyborach.
morsik / 217.30.148.* / 2009-01-17 08:31
No i zaczynają się "Wielkie Ucieczki" nieudaczników... Jedyna radą na to jest totalny bojkot wyborów - wszelkich wyborów, w których "...startuje z pierwszego miejsca listy".
kazumi / 2009-01-16 22:52 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Zbioro????dobre hehe. Proszę money.pl o poprawienie błędu. Ja uważam że Ziobro był dobrym ministrem sprawiedliowści.
cierpliwy / 83.27.185.* / 2009-01-16 23:17
Będzie takim samym europosłem jakim był ministrem - dennym.
Bankier_7 / 2009-01-16 13:23 / portfel / Punktator
Ja bym go wysłał w kosmos... - tam może znajdzie zrozumienie pies jeden!!!!.
yyyyha / 213.158.199.* / 2009-01-16 17:23
inni wysłaliby ciebie i cóż za sensacja? No ewentualnie może jakąś sukę by to wzruszyło.
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-01-16 12:19
to będziemy mieć kolejne sprawy, tym razem Hansa-Gerta P., Klausa K. i innych komisarzy:)
figa. / 151.92.176.* / 2009-01-16 09:16
Jestem za...Niech jedzie, byle dalej od nas...Tylko żeby nie przyszło mu do głowy żeby wracać-najlepiej na 5 kadencji....
hjn / 77.95.48.* / 2009-01-16 08:58
jak najdalej od tego burdelu
bakej sztos / 83.27.74.* / 2009-01-16 08:20
Niech ziobro najpierw zastosuje się do wyroku sądu i przeprosi w telewizjach a przy tam przyzna sie jakim był i niestyty jest butnym pajacykiem. To bardzo ironiczne,że partyjka co ma w nazwie "prawo" i jeszcze "sprawiedliwość" uchyla się od wyroków przeciwko nim a także zarzuca sądowi strommiczość jak coś jest nie po ich myśli.


Zdaniem Ziobry Parlament Europejski stwarza duże możliwości zaangażowania na rzecz obrony polskiego interesu

HAHA!!!Chyba bardziej stwrza zarobienie kilku talarów by bidula z pis'u się odbiła z finansowego dna po tym jak płatne spoty ogołocą jego dziurawe portki.


Były minister sprawiedliwości zaznaczył, że chciałby mieć udział w tworzeniu takich rozwiązań. Nie bez znaczenia jest też możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia

Po co on tam jedzie!?Ziobro już nabrał wystarczająco doświadczenia w szkalowaniu ludzi i grzebaniu ich na oczach mediów na zasadzie sfabrykowanych dowodów i pomówień na pokazowych konferencjach by ujawniać mediom jakiej grubej ryby się nie zamknie.Za ten chamski i arognacki stosunek do wspópracowników i lizanie rowka Jarkowi K. powinien dostać siarczystego klapsa a nie do Brukseli jechać by pławić się w euro dietach za p********* w siedzisko.Trzeba mieć wyjątkowy tupet by mówić o sprawiedliwość jak Ziobro.
yxz / 83.9.49.* / 2009-01-16 20:30
Moim zdaniem dieta brukselska jest niesłychanie kusząca ale jemu bardziej potrzebny jest immunitet bo przed nim wiele aktów oskarżenia. W kraju nie ma immunitetu i może zostać skazany. A jak będzie europosłem to polski wymiar sprawiedliwości "zero" będzie miał tam gdzie go miał do tej pory, tak jak prawo - którego przestrzega i sprawiedliwość - której nie rozumie. Przykładów jest wiele. Świeżo zapisały się w pamięci niejednemu Polakowi.
Pisowiec / 83.26.170.* / 2009-01-16 09:21
Ja też chcę do Europarlamentu!!!

Najnowsze wpisy