Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

ZBP: Koszt nowej propozycji przewalutowania kredytów w CHF to 1,6-2,7 mld zł

ZBP: Koszt nowej propozycji przewalutowania kredytów w CHF to 1,6-2,7 mld zł

Anka866 / 83.20.115.* / 2016-05-31 13:24
Podkreślił, że większość Polaków jest przeciwna udzielaniu pomocy kredytobiorcom frankowym, - prezes sobie robi jaja -w takim razie - to ja też nie zgadzam się na program 500+, dopłat do rolników, dopłat do mieszkań dla młodych małżeństw, wykup ze spółdzielni mieszkań za tzw. złotówkę kiedy musiałam płacic krocie za wykup mieszkania spółdzielczego iitd. - to nie chodzi mi o żadną pomoc ze strony banku (jeszcze nie widziałam który by nie zdzierał skóry z kredytobiorcy bo filantropem banki nigdy nie były) ale chodzi o rzetelne przewalutowanie kredytów bankowych walutowych - a grzanie atmosfery z kredytami walutowymi wygląda podobnie jak z TK - byleby głośno było i by oczernić przeciwnika jacy to jesteśmy źli i chcemy sie wzbogacić - a to przecież jest to moje jedyne lokum które teraz jest tyle samo warte co 10 lat temu (wzięłam 230 tys. zł/20 lat - bo franków nie widziałam a dzis jest zadłużenie 270 tys. - i ktoś mi powie że zarobiłam? a jestem teraz tylko emerytem a mój mąz nauczycielem tuż przed emeryturą) - a chcieliśmy sobie na starość poprawić, bo mieszkanie w 2 pokojach z córką i wnukiem na 50 metrach to horror i teraz jeszcze zamiast pomóc córce bo jej partner nie płaci alimentów (bo NIE tak twierdzi) to tylko dzięki mojej teściowej jakoś funkcjonujemy bo tak nie wiem czy dalibyśmy radę
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy