Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zdecydowana poprawa nastrojów na GPW

Zdecydowana poprawa nastrojów na GPW

orzeł / .* / 2005-08-08 19:34
Komentarze do wiadomości: Zdecydowana poprawa nastrojów na GPW.
Wyświetlaj:
ri / .* / 2005-08-09 15:51
Czy ktos z Panstwa dysponuje ponizszymi tytulami w wersji elektronicznej i czy ewentualnie moglby podeslac?komputerowa analiza rynkow terminowych" oraz "analize techniczna rynkow terminowych"pozdrawiam
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-09 13:41
prosperek dziś powoli odrabia ale strzelec mnie ustrzelił troszkę :(Nie wspomnę że drozda się pozbęde i p****...le taki interes :)Ogólnie dziś to ZZzzZZzz
jujo / .* / 2005-08-09 14:39
zobaczymy co ten prosperek zaprezentuje 12 sierpnia, mam jedynie nadzieje ze wyniki beda takie jak trza, co sobie i innym zycze
jujo / .* / 2005-08-09 11:45
Stroke, z MOLEM miales wyczucie :), gratulacje a ja znow patrze jak rosnie :(
strokuś / .* / 2005-08-09 11:16
Jujo, jak widzisz wyniki eldorado?ja tylko rzuciłem okiem - zdają się całkiem przyjemne i chyba dobrze rokują almie (jutro chwila prawdy)
jujo / .* / 2005-08-09 11:40
witaj,ja mam nadzieje ze Alma wykaze duzo lepsze wyniki niz Eldorado, tak jak piszesz na pierwszy rzut oka Eldorado wyglada calkiem przyjemnie, zwiekszony przychod ale jednoczesnie zwiekszone koszty sprzedazy i to o prawie 40% w porownaniu do zeszlych 6 m-cy roku ubieglego, co przeklada sie jednoczesnie na mniejsze zyski ale za to jaki wzrost w majatku trwalym, czyli podsumowujac nie jest zle a jutro mam nadzieje dobre informacje dla nas :)
orzeł / .* / 2005-08-09 11:08
moje miejsce w głuszy leśnej tak więc papapapapspadam w leśne ostępy co miałem sprzedać sprzedałem co miałem kupić kupiłem :)trzymajcie się dzielnie jak znajdę gdzieś neta dam znaka papapapappa
KOLO / .* / 2005-08-09 10:54
czyżby dni chwały przyszły i na KRB??
zbygro / .* / 2005-08-09 08:33
No właśnie koniec hossy zazwyczaj przepowiada pojawienie się euforii na rynku a na razie obroty potwierdzają jedynie umiarkowany optymizm. Na kontraktach utrzymuje się w dalszym ciągu ujemna baza, chociaż wczoraj trochę wzrosła.Jeszcze trochę poczekajmy...A ja postanowiłem odbić swoje straty z IT na rynku kontraktów futures. Dlaczego ja na to wcześniej nie wpadłem??? Tu sytuacja jest prosta. Nie trzeba szukać perełek, śledzić wyników setek spółek. Albo rośnie albo nie.
strokuś / .* / 2005-08-09 09:52
setek nie, ale 20 lub kilku jak najbardziej - z czego przecież bierze się wartość np. WIG20? z kursów 20 spółek, które to trzeba oceniać, żeby spróbować przewidzieć przyszłą wartość indeksu
dżeju / .* / 2005-08-09 09:25
no co ty, przecież Soft dał ładnie zarobić i jeszcze da po TAKICH wynikach, ATM też, Simple i pare innych
zbygro / .* / 2005-08-09 09:47
Tylko, że ja miałem cpl i pkm (ok 80% portfela), które przez ostatnie 2 tygodnie ciągnęły mnie w dół. Całe szczęście że Prokom wczoraj odbił. Może to po turnieju w Sopocie??? :)
dzeju / .* / 2005-08-09 08:15
co ja słyszę, dwa głosy o końcu hossy, no nojak mię przez cały ub. rok tak Kuczyński straszył bessą to tylko traciłem, bo byle wahniecie a ja "wyprzedaż"no cóż, pewne symptomy są - rosną słabiaki, kolega zapytał się mnie o inwestowanie, gazety zapodają o rekordach wiguale "teraz albo nigdy" trzeba wykorzystać ew. euforię, która powinna nadejść
strokuś / .* / 2005-08-09 09:56
oczywiście i dlatego nadal siedzę na papierach :)
hajdi / .* / 2005-08-08 23:25
Dzis zakupilem Intercarsa Jutro biore MCI
Pablo / .* / 2005-08-08 23:25
kiedyś ktoś napisał, że jak tylko nazwa jakieś spółki pojawia się na forum, to później notuje wzrosty.Amica.
orzeł / .* / 2005-08-08 22:14
dokupiłem dziś computerlanda i w związku z tym kto wie kiedy podaje wyniki ?w wolnym tłumaczeniu : Stroke kiedy computerland podaje wyniki?:)
Robbi / .* / 2005-08-09 10:41
Orzełku po ile kupiłeś ?
orzeł / .* / 2005-08-08 22:32
dzięki Pablo byłeś szybszy :) Stroke pewnie świętuje !
Pablo / .* / 2005-08-08 22:09
Rozruszajcie Amicę, bo to aż niesprawiedliwe aby kurs był taki niski.
oj rzeł / .* / 2005-08-08 22:08
witajcie ludziska! humor mam dobry i to mnie smuci bo właśnie zdałem sobie sprawę że dziś w tak pięknym giełdowym dniu uzyskałem fantastyczny wynik.Wig 20 +1,68; Midwig +0,44;Wig +1,32 a ja ............ o mamo ! no cóż dzielę się radością więc podzielę się i dziwnością :) mój wynik - 0,01 % (słownie minus jenda dziesiąta procenta)bez komentarza:)
Pablo / .* / 2005-08-08 22:14
na końcówce hossy to jest normalna sytuacja.Indeks idzie do góry a mało kto zarabia.Ja przewiduję, że WIG20 osiągnie 2470-2490. I to bedzie koniec.
mysza / .* / 2005-08-08 21:47
Techmex? czy obecne spadki mogą świadczyć o zagrażającym bankructwie spółki-czy jest jakieś inne wytłumaczenie?Pozdrowienia?
orzeł dla myszy :) cytat z komunikatów / .* / 2005-08-08 21:56
Raport bieżący 18 / 2005W związku ze spadkiem kursu akcji Spółki TECHMEX S.A. w trakcie ostatnichkilku sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, Zarząd Spółkipragnie poinformować, że nie posiada żadnej informacji, która mogłabywpłynąć na wartość Spółki, ani nie widzi powodów, które uzasadniałyby takznaczną przecenę akcji.Przyjęta przez władze firmy strategia rozwoju jest rzetelnie ikonsekwentnie realizowana, czego przykładem jest podpisanie w ostatnichdniach przez Konsorcjum kierowane przez TECHMEX S.A. umowy na kwotę prawie9 mln zł z Zachodniopomorskim Oddziałem Regionalnym AgencjiRestrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na wykonanie usługi w ramachsystemu IACS.Zarząd TECHMEX S.A. wyraża przekonanie, iż obecna, niska wycena wartościakcji ma charakter chwilowy.kom emitent udp/
mysza1 do orła / .* / 2005-08-09 01:02
Dziękuję za informację, ale odsyłam do "Forbes"5/2005 "Patrzą w niebo,a tracą na ziemiii"."zajmowali się nisko dochodowym handlem i serwisem sprzętu komputerowego,system informacji przestrzennej GIS" miał być remedium na zyski".Z giełdy pozyskali 100 mln. zł., 70 mln. poszło w GIS -wg. ekspertów przecenili potencjał polskiego rynku"-"udział GIS w obrotach firmy na koniec 2004 r. wyniósł 8%"."najpierw zainwestowali pieniądze a potem sprawdzili chłonność rynku"itd. Czy są jakieś wiarygodne informacje, które dają nadzieję na poprawę sytuacji Techmexu???
orzeł / .* / 2005-08-08 19:34
Witaj ! Strokuś czy ten fundusz o którym pisałeś to jeden z tych z mojego zapytania o fundusze nieruchomości:)
jujo / .* / 2005-08-08 21:14
przepraszam Stroke, ze sie wtracilem, ale chcialem wyjasnic pare slow mojemu "ptasiemu" przyjacielowi
strokuś / .* / 2005-08-08 22:43
no problem ;)nawiasem mówiąc spadek notowań tych certyfikatów (niska cena utrzymała się nawet w dzień po opublikowaniu wartości na poziomie 101zł) jest kolejnym znakiem, że hossa na GPW zmierza powoli ku końcowi
jujo / .* / 2005-08-08 21:11
tak, ten ktory dzis nabyl Stroke jest funduszem nieruchomosci Arka, certfyfikaty byly sprzedawane po 97 + 2,4 oplata takze mozna powiedziec, ze obecnie sa ponizej ceny emisyjnej, dzis notowane byly po 96, przy czym nalezy pamietac ze sa to ceryfikaty a nie jednostki uczestnictwa takze ich plynnosc jest znacznie gorsza
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy