Forum Polityka, aktualnościKraj

Zderzenie tramwajów w Poznaniu. Są ranni

Zderzenie tramwajów w Poznaniu. Są ranni

Money.pl / 2011-06-20 13:27
Komentarze do wiadomości: Zderzenie tramwajów w Poznaniu. Są ranni.
Wyświetlaj:
Triz / 2011-06-20 18:46 / Bywalec forum
W poprzednim tygodniu był istny nawał takich wypadków... Ludzie chyba stali się jacyś roztrzepani przed wakacjami...
sikorka brzozówka / 212.14.47.* / 2011-06-20 13:27
W ubiegłym tygodniu wypadki w których zginęło 15 Polaków, mam na myśli tylko te dwa najpoważniejsze. Następnie kobieta rozjechana przez czterokolowy motocykl terenowy bo nie uskoczyła z drogi. Teraz ten wypadek. Aha jeszcze ten pożar z ofiarami śmiertelnymi.

Jest to kraj bezradności Policji wobec bandytów i piratów drogowych. Niech żyje wolność i dominacja zamożnych i silnych nad biednymi i słabszymi. To jest dopiero solidarność i wolność ! Bu, ha, ha, ha........!!!!!!!!!!!!!!! To się hołota doczekała losu jak Żydzi w czasie II Wojny Światowej. Tak zostali wyrolowani przez solidaruchów biedni ludzie w tym kraiku.
tesa1959 / 2011-06-20 15:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jak zwykle. Jeszcze nie wiadomo jaka była przyczyna wypadku, a tu już wyrok. Brawo!!! Objawienie czy magia?
kiedy Grecja w Polsce / 79.186.103.* / 2011-06-20 17:14
Nie czytasz ze zrozumieniem tu nie chodzi o przyczynę wypadku tylko właściwą ocenę że w tym kraiku wszystko się wali te wypadki to niezbity dowód że lecimy w przepaść
tesa1959 / 2011-06-20 17:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wiem o co chodzi, ale nie podoba mi się interpretacja. Dlaczego do każdego artykułu dopisywana jest ideologia i to wszystko. To jest chore. Zamiast się pochylić nad tym wypadkiem i poszkodowanymi... jest okazja dołożyć komu trzeba. I tylko o to mi chodziło. Kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem?
ździcho / 62.244.129.* / 2011-06-20 17:40

Dlaczego do każdego
artykułu dopisywana jest ideologia

Nie masz racji tutaj. "Sikorka brzozówka" żadnej tu ideologi nie dopisuje. Po prostu zwraca uwagę na fakt, że nie respektuje sie w Polsce podstawowych zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego i decydentem o życiu i śmierci jest posiadacz pojazdu o największej masie lub największych osiągach.
Jest to kraj bezradności Policji wobec bandytów i piratów drogowych. Niech żyje wolność i
dominacja zamożnych i silnych nad biednymi i słabszymi.

Przynajmniej ja ten wpis rozumiem tak, jak to opisałem powyżej. A co tam z naszą teologią (ale nie odpowiadaj tam, tylko tu, bo tam już jest za ciasno)? (Jak chcesz to) odpisz.
tesa1959 / 2011-06-20 18:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie twierdzę, że sikoreczka nie ma racji, ale nie komentuje artykułu, a go upolitycznia. to jest moje zdanie i nie twierdzę, że niepodważalne. A nasza teologia. Specjalnie założyłam bloga. wejdź tam: szukajcieaznajdziecie.blog.pl

Najnowsze wpisy