Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Zdesprowana dziewczyna szuka pracy w branży inwestycyjnej

Zdesprowana dziewczyna szuka pracy w branży inwestycyjnej

ela86woj / 2012-07-17 22:09
Witam,

Jestem już zmęczona poszukiwaniem szczęścia w branży, jednak tak łatwo się nie poddam. :-)

Szukam zatrudnienia jako recepcjonistyka/ sekretarka/ asystentka/ kierownik biura/ tłumacz/ asystent maklera/ asystent doradcy inwestycyjnego w domu maklerskim, TFI, banku, ubezpieczeniach lub doradztwie finansowym.

Posiadam 2-letnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych organizacjach w dziale administracji oraz 2 miesięczny staż na Giełdzie Papierów Wartościowych. Mam 26 lat i posiadam dyplomy ukończonych studiów wyższych na kierunkach anglistyka i amerykanistyka.

Interesują mnie rynki finansowe i rozwój w branży inwestycyjnej. Szybko się uczę i jestem żądna nowej wiedzy. Przebyłam masę szkoleń w zakresie produktów finansowych oraz posiadam certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu z wiedzy o funduszach inwestycyjnych. Na bieżąco uczestniczę w szkoleniach o powyższej tematyce oraz śledzę informacje giełdowe i gospodarcze czytając polską i zagraniczną prasę specjalistyczną. Jako tłumacz/stażysta na GPW udzielałam się również przy realizacji projektów takich instytucji jak UniCredit Bank AG (Londyn), Deutsche Bank AG (Frankfurt) oraz Raiffeisen Centrobank (Wiedeń) w 2011 roku. Ostatnio próbuję też swoich sił jak inwestorka.


Przebyte szkolenia, kursy, konferencje:

2011 Pekao Financial Services SA: Fundusze Inwestycyjne Pioneer

2011 Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami: Fundusze Inwestycyjne - Wiedza dla Każdego (wynik 100%)

2011 Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA: Rozwój i Nowe Możliwości Rynku Opcji, Warrantów i Produktów Strukturyzowanych

2011 Dom Maklerski BZ WBK SA: ETF – Kup sobie warszawski indeks

2009 X-Trade Brokers Dom Maklerski SA: Analiza techniczna rynków finansowych

2009 Dom Maklerski BOŚ SA: Instrumenty Pochodne i Inwestycje Alternatywne

2008 Dom Maklerski BOŚ SA: Rynek Akcji i Obligacji

2008 Dom Maklerski BOŚ SA: Opcje: podstawy, strategie, możliwości

2008 Dom Maklerski BOŚ SA: Kontrakty terminowe na GPW

2008 Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych: Przejście z NewConnect na rynek regulowany

2008 Komisja Nadzoru Finansowego: Działalność funduszy inwestycyjnych

2007 Giełda Papierów Wartościowych SA: Inwestowanie na rynku NewConnect


Nie mam narzeczonego, ani dzieci, tak więc jestem w pełni dyspozycyjna i gotowa zmienić miejsce zamieszkania na terenie Polski w każdej chwili.

W razie zainteresowania proszę o kontakt. Wówczas wyślę swoje CV. Chętnie nawiążę również znajomość z maklerami, traderami, doradcami inwestycyjnymi oraz analitykami w celu pomocy przy obejściu się z materiałami przygotowującymi do egzaminów CFA i dysputy o rynku. :-)

Dziękuję za uwagę. :-)

Najnowsze wpisy