Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zdrowotny maraton trwa. PiS przegrywa głosowania

Zdrowotny maraton trwa. PiS przegrywa głosowania

Wyświetlaj:
man13 / 2008-10-21 21:05 / Tysiącznik na forum
Zgodnie z uchwaloną ustawą zoz-y zostaną obligatoryjnie przekształcone w spółki kapitałowe działające w oparciu o prawo handlowe. Samorządy otrzymają 100 proc. kapitału zakładowego, którym będą mogły dysponować. To one będą podejmować decyzje o ewentualnej sprzedaży udziałów.

Marek Balicji, wychowany w zasadach ekonomii marksistowskiej, tego nie pojmuje
obserwator / 2008-10-22 08:10 / Tysiącznik na forum
man13 dlaczego po raz kolejny piszesz deagacje twojego chorego umyslu ktory jest zwolennikiem politycznego pijaru. Czy placa tobie za pijar, jednak zawsze na drzewie znajdą się robaczywe owoce. Samorzady zawsze mogly duzo zdzilac, ale nie zrobily tego , bo zwyciężal pijar polityczny a nie zdrowy rozsądek. Dla przykladu > wiceprzewodniczący klubu poselskiego PO > W.Dz. dotychczas u siebie gdzie mieszka nie potrafi skutecznie zabezpieczyć przejścia dla pieszych, gdzie zdarzają się wypadki śmiertelne. Wypowiada się on W.Dz. o samorządzie jak znawca, a pierwsze co zrobiono to podnosi się ceny wszystkiego co sie da w Poznaniu; ludzie sparaliżowani strachem z otwartymi ustami i blyszczącymi oczyma niedowierzają że obitnice wyborcze przerodziły się walec zagłady. Za rządów poprzedniej ekipy tego nie bylo > wówczas akcje i fundusze szybowaly jak gołąbki pokoju a dzisiaj pikuja w dół ltem nurkowym. Nie krytykuj Marka Balickiego bo mu pięt nie dorastasz.
widz / 2008-11-01 02:18
nie bede pisac czy sie zgadzam czy nie, mysle, ze polemika z Wami nie miala by zadnego sensu. Jednak jako "obserwator" powinienes byc chyba obiektywny? Rozumiem, ze to nie swiatowy kryzys i zalamanie gield ma wplyw na "pikowanie w dol" funduszy, wszystkiemu winny jest "pijar" tego rzadu?

Najnowsze wpisy