Forum Forum prawneCywilne

zerwanie umowy ustnej przy sprzedaży mieszkania

zerwanie umowy ustnej przy sprzedaży mieszkania

szkarada / 2010-02-22 08:25
Witam, proszę o pomoc w następującej sprawie:
Sprzedaję mieszkanie, około 1 miesiąc temu zawarłam umowę ustną, została uzgodniona kwata oraz warunki podpisania umowy przedwstępnej z zaliczką w wysokości 10% wartości umówionej kwoty. Pani zwlekała z podpisaniem umowy przedwstępnej motywując to uzgodniem wyglądu umowy przedwstepnej z bankiem, który miał kredytować zakup mieszkania. Kiedy wszystko było gotowe dosłownie na 15 minut przed podpisaniem Pani się wycofała. Moje pytanie jest następujące: czy mogę domagać się od niej odszkdowania z tytułu utraconych korzyści? Wycofałam ofertę sprzedaży mieszkania z rynku i odmówiłam kilkunastu potencjalnym nabywcom. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Wyświetlaj:
elapola / 159.205.32.* / 2020-01-29 16:21
Grunt to profesjonalna pomoc. Zdecydowałam się na skorzystanie z usług notariusz Cejrowskiej, która sporządziła dla mnie akt bezbłędnie, sprawnie i profesjonalnie.
prawnik139 / 79.184.9.* / 2018-12-18 08:47
Umowa ustna przy nieruchomościach jest trudna do udowodnienia. Jednak nie zostaje Pani z niczym. Polecam pomoc https://prawnikonline24.pl
AminoTom / 89.64.14.* / 2018-12-12 19:00
Dlatego takie sprawy należy zawsze załatwiać u notariusza. Mi w tej kwestii pomogła notariusz Cejrowska z Tczewa i taki problem nie miałby w moim przypadku racji bytu. Wszystko sporządzone zgodnie z prawem, bezbłędnie i z należytą starannością.

Najnowsze wpisy