Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zgodność spadków na światowych giełdach

Zgodność spadków na światowych giełdach

Money.pl / 2007-02-08 17:14
Komentarze do wiadomości: Zgodność spadków na światowych giełdach.
Wyświetlaj:
strażak / 2007-02-08 19:17
jutro początek przyjmowania zapisów w wezwaniu Lucjana Pilśniaka do sprzedaży 3.246.548 akcji Beef-Sanu po 3,15 zł za akcję; w zwiazku z tym mam pytanie: co decyduje o przyjeciu zgloszenia i sprzedazy akcji?
. / 2007-02-08 17:26 / ................
Coz ma znaczyc ten tytul ?
Bo w kontekscie naszej gieldy dzis,absolutnie nic.Spadki jakich byly tysiace,normalne.Tak jak rowniez normalny jest ten spadek u nas.Poprostu uroslismy o wiele wiecej niz inni.
Chetnie natomiast dowiedzialbym sie,co spowodowalo PRAWDZIWY spadek TALSE,bo tam przeciez nie ma PiS.
modliszka / 2007-02-08 17:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie lubię się powtarzać, wiec skomentuję to cytując swoją wypowiedź z :
Coby się, nie powtarzac przytoczę, komentarz z godziny

2007-02-08 11:06:19 | *.*.*.* | modliszka
Re: Kiedy skończy się ten marazm?
Jeśli mogę Wam coś doradzić, to radzę "UCIEKAC" !!!
Wierzchołek, na którym jesteście wygląda imponująco, jest z czego spadać...

Pozdr,
Arka / 2007-02-08 18:07
Imponujące!!! Jak to przewidziałaś?Z jakich serwisów korzystasz?Podrzuć trochę linków!Jesteś moją idolką i na dodatek cytujesz samą siebie-mistrzostwo.Jeszcze o 11 nikt nie przypuszczał że to się tak potoczy.Uciekam i pozdrawiam.Respect !!!
modliszka / 2007-02-08 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ps.a Arce, proponowałabym ograniczenie budżetu reklamowego na ten rok, bo bedzie się później musiała gęsto tłumaczyć z -173% przez conajmniej 5 kolejnych lat ;-)
modliszka / 2007-02-08 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiesz, rynek i gospodarka, to moje zainteresowania:-). Ostatnio odwiedziłam kilku mądrych doradców finansowych i będąc "zielonym", można sie zachłystnąć i stracić majątek na ich prognozach. Pośmiałam się ia potem podziękowałam:-). Nie korzystam z linków, korzystam z mózgu, to mi wystarcza. Gospodarka i giełdy światowe mają swoje cykle, do tej pory były to cykle 4 letnie. To taka sinusoida, której ani Ty , ani nasza giełda w dużej mierze sztucznie podpompowywana, nie da rady zmienić.. Jesteśmy pod tym względem, jak impotenci, którzy rwą się do gwałtu. Ceny akcji w takich cyklach rosną dużo wolniej, niż spadają, wiec należy być gotowym na długi okres, aby nadrobic to, co stracimy, przez swoja pazerność....

Powodzenia ;-)
Big Lebowski / 2007-02-08 17:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Magda i jak tu Cie nie lubic...he he...
modliszka / 2007-02-08 20:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A za co mnie lubieć? :-)
Za brutalność, w wypowiedziach ? ;-)

Pozdrawiam cieplutko ;-)
Big Lebowski / 2007-02-08 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
za to najbardziej Cie lubie...
modliszka / 2007-02-08 22:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Za co, odpowiedz ? :-)
modliszka / 2007-02-08 22:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziekuje...nie chce nikomu źle...
Problem maja Ci wielcy...Ostrzegam, bo tak mi nakazuje instynkt, każdy z Was pamieta maj, nie pamieta 1993 roku i to jest moja bolączką...Im wczesniej sie ludziska wycofaja a spadek bedzie duży, tym szybciej giełda nadrobi, ale co ja mogę...jestem małą mróweczką, w tej wielkiej machinie ;-)

Fajnie, że jesteś :-)
Big Lebowski / 2007-02-08 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i tu Ci powiem prawde nie bedzie zadnego krachu-Ty jestes w innej sytuacji jak ja i to rozumie , w tym czasie co juz glosza krach ja na poniktorych spolkach mam 100% -wiec mam inny komfort , wiem chcesz zarobic to obserwuj tylko Dow -tam przyjdzie korekta ale tylko korekta i nalezy kupowac -tylko nie Jago...
modliszka / 2007-02-08 22:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja nie mówię, o krachu. Żeby nastapił krach, musiałaby paśc gospodarka na całym świecie, ja mówię, o naszej sztucznie napompowanej giełdzie, na której wratość giełgowa akcji, nie ma sie nijak, do wartości realnej. Do tego wszystkiego pękające w szfach fundusze....Zdaje spobie prawę, że tak byc nie może, że musi nastąpic korekta, która to wszystko doprowadzi do rozsądnych wartości...Ja póki co trzymam kasę tam, gdzie nie ma dużych zysków, ale są pewne i czekam....czekam, jak kiedys powioedziałam, nie spieszy mi sie ;-)

Szkoda, że nie posmigasz ze mna na nartach ;-)
Big Lebowski / 2007-02-08 23:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
strategia prawidlowa-chronic kase, w odpowiednim czasie zainwestowac ,bywajac na forum masz przeglad sytuacji... na nartach wsyd sie przyznac nie umie jezdzic ale zycze osniezonych stokow i pieknej pogody... pozdrawiam...
modliszka / 2007-02-08 23:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ponoć, na nic w życiu, nie jest za późno ;-) ale rozumiem, inne uwarunkowania, jak to w życiu/gospodarce/czy przyrodzie :-)

ps...na forum udziele sie raptem kilkanaście osob, a rynek jest o wiele szerszy ;-) Ci głowni, nie puszczą tutaj nawet pary z ust, bierz to pod uwagę ;-)

Wiedziałam, że jesteś doskonałym strategiem, dlatego chylę czoła :-)

Magda
Big Lebowski / 2007-02-08 23:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
uwierz mi, nie jest mi potrzebna cudza para z ust , ale poczytac zawsze warto z tym chyleniem czola to bez przesady. Big- big czytaj tylko jako big- nie nalezy tego odczytywac w innych jezykach -polecam film pt. Big Lebowski - wowczas bardziej mnie zrozumiesz. .pozdr...
modliszka / 2007-02-08 23:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czytałam, "o Tobie" wiele...i wiem, kogo mogę sie spodziewać, po drugiej stronie ;-) To wcale mi nie umniejsza, aby Tobie schlebiać :-) To nie jest dobre miejsce, na takie "wyznania", jednak jestem pod wielkim wrażeniem, Twojej osoby, to musisz wiedzieć ;-)
Big Lebowski / 2007-02-08 23:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wzajemnie, wzajemnie...
modliszka / 2007-02-08 23:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Azjaci, ruszaja za pół godziny - chyba....Nie wiem, czy wytrzyma, bo rano mam ważne spotkanie i musze się dobrze prezentować, jednak sledź, to też duża podpowiedź ;-)
Big Lebowski / 2007-02-08 23:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak widze Twoja energie i zaangazowanie - to nie moge powstrzymac sie od usmiechu-wyluzuj sie troche- przecierz jestes bez akcji -to ja jestem z akcjami a jestem spokojny wiecej luzu polecam pieknych snow zycze... pozdr...
modliszka / 2007-02-08 23:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestem, ale zamierzam kupić i po to ATRAKCYJNEJ cenie ;-) Gdybys mnie znał, wiedziałbyś, iż luzu mogliby sie ode mnie inni uczyć :-) ale równowagi w życiu też.....bez tego sie nie da przeć, do przodu ;-)

Życie jest ogólnie piękne :-) jedyny warunek, należy umieć żyć ;-)

Magda


ps. to jak, kiedy próbujesz pierwszego "zjazdu"ale na śniegu ? :-))))))))))
modliszka / 2007-02-08 23:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wiec, relację poproszę, na modliszka30@tlen.pl ;-)
lukaszwych / 2007-02-08 23:41 / portfel / "Demon rynków"
Raz juz mowilem nie sluchaj jej to modliszka jest.
modliszka / 2007-02-08 23:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
stróz giełdy się odezwał ;-) ....ha ha ha...no i co, że modliszka ? :-)
lukaszwych / 2007-02-08 23:48 / portfel / "Demon rynków"
Modliszka - "Modliszki są drapieżne, czasem występuje kanibalizm, kopulacja kończy się zjedzeniem samca przez samicę"
Wybrane fragmenty z encyklopedii
lukaszwych / 2007-02-08 23:50 / portfel / "Demon rynków"
Wiec nie licz na zadna kopulacje lepiej i ty tez uwazaj Lebowski. D
modliszka / 2007-02-08 23:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nadajesz w takim narzeczu, że nie umiem odczytać, wybacz :-)
lukaszwych / 2007-02-08 23:57 / portfel / "Demon rynków"
Taki niewinny zarcik, ale nie bede go tlumaczyl bo tlumaczone zarty nie sa smieszne. Pozdawiam was, i nareczka.
modliszka / 2007-02-09 00:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nareczka -)....chyba uczyniłam komuś krzywdę, teraz pomnyślę, komu ;-)
modliszka / 2007-02-09 00:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj mówię, dobranoc...:-)
olka / 89.171.91.* / 2007-02-08 17:23
kolezanko,nie siej defetyzmu!!! Ci,co uciekli w maju,gorzko tego zaluja.
modliszka / 2007-02-08 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To był maj, który szybko nie wróci, wiec nie ma czego załować ;-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy