Forum Forum prawneCywilne

zgubilam dowod, co zrobic?

zgubilam dowod, co zrobic?

problemowadziewczyna / 2012-08-16 09:44
zgubiłam dowód! co powinnam zrobić?boje se żeby ktoś go nie używał ???dzwoniłam na policję i tam dostałam zaświadczenie o jego zgubieniu !zablokowałam konta...co jeszcze moge zrobic w tej sytuacji?
Wyświetlaj:
Piotr Waroń / 2013-06-03 13:10
Ja jak zgubiłem dowód osobisty , najpierw poszedłęm zgłosić to na policję, tam powiedzieli mi że muszę iść do urzędu Miasta i tam właśnei zgłosić zagubienie/kradzież dokumentów. am wystawili mi dowód tymczasowy. Tylko jak wiadomo nawet to nie chroni nas przed oszustami którzy będą chcieli wziąć na nas kredyt, bowiem dużo było zdarzeń , gdzie brali kredyty na zaginiony dowód , nawet gdy była zgłaszane jego zagubienie...
zabol / 2013-06-03 11:19
Idziesz zwyczajnie do organów administracyjnych wydajacych dowody osobiste w Twoim mieście / Twojej gminie mówisz ze zgubiłeś dowód , a oni wystawiaja papierek, ze dnia tego i tego zgubilas dowod i czekasz na nowy dowód, zadne banki ani zadna policja nie ma nic do tego, ja raz zadzownilem na policje jak zgubilem dowod to mnie wysmiali, wiec posluchaj mnie i sie nie kompromituj, pozdrawiam

Najnowsze wpisy