Forum Polityka, aktualnościKraj

Zgubione zakupy internetowe - jakie masz prawa?

Zgubione zakupy internetowe - jakie masz prawa?

Wyświetlaj:
PZ / 78.28.11.* / 2008-08-07 00:03
Chciałbym w końcu zobaczyć tekst (jakikolwiek!) bez błędów ortograficznych!!! Jakim cudem wykształceni ludzie nie potrafią napisać artykułu bez błędów? Rozumiem pomyłki czy też "przejęzyczenia" ale takie rzeczy nie przystają dziennikarzom piszącym publicznie wiadomości. Albo raczej pisarczykom, z tego wynika!
beges / 82.177.161.* / 2008-08-05 22:09
Nie dziwota, że tylu młudych ludzi stąd ucieka.
jazz47 / 83.17.186.* / 2008-07-31 07:45
a co zrobic z nieuczciwym sprzedawcą ktoremu kase przekazałam a towaru jak nie było tak nie ma,napisałam nawet reklamację w jezyku angielskim... jest to VISTA PRINT
czy ktos miał z nia doczynienia?ostrzegam
MJP_00 / 91.189.63.* / 2008-08-07 15:25
Rozumiem doskonale problem...przerabiałem to samo... takie są uroki internetu...choć musze przyznać, ze coraz rzadziej zdarzają mi sie nieuczciwi sprzedawcy ale... jednak czasem się zdarzają. Ja na początku sprwadzałem kilka firm, które mogłyby cyklicznie drukować plakaty mojego projektu. W tej chwili współpracuję głównie z jedną www.unitedprint.pl Z czystym sumieniem mogę polecić. A z własnego doświadczenia wiem, że odzyskanie kasy to niekończąca sie historia...
Krzyś77 / 91.189.63.* / 2008-08-07 14:02
zalecam większą ostrożność przy zakupach przez internet. Firmy działające na rynku polskim mają obowiązek porozumiewac sie z klientami w języku polskim - nie mogą zmuszac polskich klinetow do pisania reklamacji w języku angielskim. Skontaktuj się z Rzecznikiem Praw Konsumenta - doradzi Ci najlepiej. Polecam Ci inną drukarnię internetową www.print24.pl. Są rzetelni współpracuje z nimi już od ponad roku i tylko raz składałem reklamację - odpowiedź dostałem w ciągu kilku godzin.
Krystyn_ka / 80.55.117.* / 2009-01-22 18:00
No niestety internet przyciąga nieuczciwych sprzedawców ale od paru lat i tak jest już dużo lepiej. Dla przykłądu chociażby głośna ostatnio afera z 1RTV która wyłudzała pieniądze a nawet i reklamy prasowe :)
Jesli chodzi o drukarnie to ja korzystam z www.polisfera.home.pl polecił mi znajomy, współpracuje od roku i jak do tej pory nie miałam z nimi żadnych kłopotów, mogę polecić z czystym sumieniem.
Piper / 193.24.24.* / 2008-07-30 15:25
Jednak mamy przykłady prawa jednoznacznie korzystnego dla sprzedawcy... które nie jest przestrzegane.
Gdyby sprzedawcy zaczęli powoływać się na to prawo, bardzo szybko straciliby źródło utrzymania...

Najnowsze wpisy