Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro: Jutro udowodnię, że Lepper kłamie

Ziobro: Jutro udowodnię, że Lepper kłamie

Money.pl / 2007-08-12 18:43
Komentarze do wiadomości: Ziobro: Jutro udowodnię, że Lepper kłamie .
Wyświetlaj:
waran / 2007-08-12 22:11 / Twardy dziadyga
No cóż ,jakość naszych polityków jest "porażająca".
?! / 2007-08-12 20:56 / Tysiącznik na forum
Miał okazję dzisiaj udowadniać, a zrobi to dopiero jutro??? Ziobro, to kretacz na miarę Leppera! Są siebie warci!
wladyslaw / 2007-08-12 18:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie widzę sensu w tych prokuratorskich dociekaniach o ustalenie, kto uprzedził Leppera, żeby nie brał łapówki, gdyż jest namierzony przez CBA. Z tego co wiem z mediów wnioskuję, że już nawet sam Lepper nie przeczy, że miał zamiar ją wziąć, lecz został uprzedzony i zrezygnował. W jego mniemaniu jest więc niewinny, gdyż jej nie wziął. To, że miał ją zamiar wziąć nie ma jego zdaniem żadnego znaczenia. To jest kolejny dowód na to, że pozbawiony jest elementarnej uczciwości i przyzwoitości. Nie rozumiem, dlaczego prokuratura zamiast jak najszybciej zamknąć sprawę i oskarżyć go o nieuczciwość zajmuje się głównie tematem drugorzędnym. Zakładam, że osoba, która uprzedziła Leppera nie działała z pobudek materialnych, lecz kierowała się jakąś źle pojętą lojalnością wobec niego. To oczywiście też jest przestępstwem, jednak mniej groźnym od korupcji, jakiej miał zamiar dopuścić się Lepper.
Wigash / 2007-08-12 23:44
To jest właśnie mydlenie oczu! Jeśli robi się tajną operację za tyle kasy to raz, że taki przeciek nie powinien sie pojawić to dwa nie powinno się dekonspirować całej akcji od razu na drugi dzień tylko skorygować działania. A tu chodziło o usunięcie Leppera z rządu i po takiej akcji udanej czy nie premier miał w swoim mniemaniu prawo odwołać Leppera ze stanowiska. To samo robi teraz Lepper, czyli podważa wiarygodność Ziobry, ale co się okazuje? Mimo podważenia wiarygodności premier nie odwołuje Ziobry ze stanowiska, co parę dni wcześniej zrobił z Kaczmarkiem! Premier jest naszą wyrocznią i on wie najlepiej kto kłamie a kto nie. Swoją drogą gratuluję Władysław Twojego pojmowania sprawiedliwości. Już nawet za nie udowodnione przestępstwa powinno się karać! Brawo!
pitbull / 213.158.197.* / 2007-08-12 19:08
W sld pod koniec też były takie akcje z przeciekami sobutka czy jak ma tam i kilku innych kolesi poszli za to siedzieć, więc nie jest to takie niby nic.
Z drugiej strony rywin też poszedł siedzieć za usiłowanie wyciągniecia łapówki, której nawet nie dostał.
tym sposobem prawo i sprawiedliwość powinna teraz posadzić leppera i ziobrę oraz wszystkich na których są taśmy

Najnowsze wpisy