Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro: Prokuratura chce zbadać DNA Leppera

Ziobro: Prokuratura chce zbadać DNA Leppera

Money.pl / 2007-01-20 15:34
Komentarze do wiadomości: Ziobro: Prokuratura chce zbadać DNA Leppera.
Wyświetlaj:
Imroath / 84.10.36.* / 2007-01-21 00:20
Money.pl uwielbiałem za to że traktował o rzeczach poważnych. Ale jak kolejny raz portal zaczyna się rozwodzić o Seksaferze to ja protestuje! Ja sobie o nieistotnych rzeczach w o2.pl mogę poczytać...
i / 84.40.142.* / 2007-01-21 04:14
to jednak dosc istotne: czy lepper zostanie w rzadzie
Kaja / 83.31.42.* / 2007-01-20 23:48
Panienka na Cimoszewicza (+Miodowicz), Beger na Kaczyńskiego ( +wydawca TVN), kobitka na Leppera (+ oswia-
dczenie Tuska że popiera wczrśniejsze wybory) , ciekawe
metody ( i "ciekawych "ludzi stosuje PO w walce politycznej,ciekawe do czego by doszło gdyby objęło władzę?..........
antyiSuar / 85.222.25.* / 2007-01-21 10:13
Do Kaja: hallo, hallo, proszę uważniej śledzić wydarzenia w Polsce. Od ponad roku rządy sprawuje PiS a nie PO. To minister Ziobro i prokurator Kaczmarek (obaj z PiS) nakręcają sprawę sexafery. Jeśli ma Pani mysli paranoiczne lub wszędzie widzi diabła Rokitę to proszę sięgnąć do apteczki po neuroleptyki. No chyba, że to jakiś niespełniony romans to pana Tuska czy Rokity nie pozwala Pani oddzielać spraw politycznych od emocjonalnych
antyPiSuar / 85.222.25.* / 2007-01-20 23:31
Za dni płodne u kobiety uważa się okres 3-5 dni. Jeśli Aneta K mogła dziennie odbyć kilka stosunków to lista potencjalnych ojców może być jeszcze długa. Prawdopodobnie sprawa będzie się ciągnęła do roku 2009. Oj, chyba jakaś zbieżność czasowa z wyborami :-)
Beka / 83.22.174.* / 2007-01-20 17:14
Min. Ziobro stwierdził ,że do zbadania "seksafery" został powołany zespół składający się z czterech (!) prokuratorów pracujących dzień i noc (!!!). Tak wielką wagę prawe i sprawiedliwe państwo przywiązuje do zeznań pewnej pani która nawet nie wie z kim ma dziecko. Nieszczęśliwi inwestorzy DM WGI zostali oszukani na kwotę ponad 300 mln zł. Sprawa toczy się od kwietnia ub. roku po kontroli przeprowadzonej w WGI ( trwającej około roku!!!). Nic jednak nie słychać o zespołach prokuratorskich czy postępach prowadzonego śledztwa. Ludzie niejednokrotnie potracili dorobek życia i nawet nie otrzymali do tej pory należnych im rekompensat. To Polska właśnie.
czater / 2007-01-20 15:48 / Tysiącznik na forum
A keidy min Ziobro zamiast udzielac wywiadow w TV Trwam zajmnie sie sprawa zagarniecia pieniedzy z cegielek na stocznie, czyzby celow blokowal ?
Kero niezwerbowany / 83.238.144.* / 2007-01-20 15:34
"Wedle mojej wiedzy, wolą prokuratorów jest wystąpienie z takim wnioskiem do pana Leppera. "

A moją wolą jest Panie ministrze aby prokuratorzy postępowali w zgodzie z literą prawa a nie ich WOLĄ.
Mam w głębokim niepoważaniu wolę prokuratorów natomiast oczekuję iż zakończą tę haniebną farsę czym prędzej a Aneta zajmie się poszukiwaniem plemnikodawcy własnego dziecka na swój wyłączny rachunek.
Tego dotąd nie było by państwo polskie fundowało ladacznicom poszukiwanie ojca ich niechcianych dzieci.
sandra / 89.8.56.* / 2007-01-27 21:42
Nie jestem po zadnej stronie , ale wydaje mi sie ze pani Aneta troche przesadza karzdego faceta z rzadu bedzie sprawdzac czy to czasem nie jego dziecko nie wiem jak mozna nie wiedziec kto jest ojcem wlasnego dziecka . To jest poprostu wstyd dla naszego kraju. A pani Aneta sama psuje sobie opinie oskarrzajac nastepneg faceta. Kto bedzie nastepny i czy to z czego robicie afere kiedys sie skaczy. Jezeli pani aneta chce byc popularna niech to zrobi w inny sposob.

Najnowsze wpisy