Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro: Umorzenie sprawy doktora G. to skandal

Ziobro: Umorzenie sprawy doktora G. to skandal

Money.pl / 2008-05-08 16:49
Wyświetlaj:
man13 / 2008-05-12 10:27 / Tysiącznik na forum
Mów, mow jeszcze....... ,
Elendir / 2008-05-09 08:13 / Łowca czarownic
No i kto tu mówi o zamówieniu politycznym?

Swoimi wypowiedziami Ziobro coraz bardziej odkrywa jak to wyglądało za jego kadencji.
wkurzona / 79.185.160.* / 2008-05-11 08:01
"Elendir", łowco czarownic, chyba wyrósł Ci konkurent (przynajmniej z nazwy, bo chyba za bardzo z nim nie porozmawiasz)). Sądząc z nazwy wydawać by się mogło, że nawet Twój partner, sojusznik, ale już po wypowiedzi widać jasno, że to OBŁUDNIK rodem z PiS-u I to z tych co to Boga mieszają do polityki. Brzydzę się obłudą obłudników.

Umorzenie sprawy doktora G. to skandal? Skandalem było wszystko to co doprowadzilo do takiej sytuacji. Skandalem jest zwykła zawiść, niszczenie ludzi , ich dobrego imienia, karier, godności ot tak sobie, bo pan Ziobro miał takie widzimisię. Ostatnio poseł Religa, na którego opinię powołuje się p.Ziobro,wyjawił co zawierała ta opinia-nie skazuje się człowieka na takiej podstawie.

"Lowco obłudników", po co mieszać gminę Żary,p. Chlebowskiego i całe PO do tematu o doktorze G.
Elendir / 2008-05-11 09:19 / Łowca czarownic
Konkurent? Nie. Co najwyżej imitacja.
Pozdrowienia.
Bies2 / 2008-05-11 15:20 / Bywalec forum
Widzę, że tania kiepska podróba jest dla ciebie "orginałem". Umorzenie sprawy dr G w sprawie pomówienia o zabójstwo jest uzasadniona. Skandalem jest to, że taki zarzut i w taki sposób pojawił się. Skandalem jest, że do dzisiaj nie zrobiono bilansu ofiar tego pomówienia. Jak jest ciemna liczba zgonów zaistniałych z powodu zaniechania transplantacji serca i innych organów. Trzeba być na bardzo niskim poziomie moralnym, by chwalić tego, który doprowadził do bezpodstawnego aresztowania za czyn niepopełniony i sprowadził śmierć osób oczekujących na przeszczepienie organu. To czy taki zarzut pojawi się do Z. Ziobry i Kamińskiego pokaże co warty jest minister Ćwiąkalski.
Elendir / 2008-05-12 07:12 / Łowca czarownic

Widzę, że tania kiepska podróba jest dla ciebie "orginałem".

Co masz na myśli? Przecież w żadnym momencie nie popierałem wypowiedzi Ziobro, a raczej wręcz przeciwnie - twierdziłem np. iż to co mówi jest podporządkowane politycznemu zamówieniu?
Bies2 / 2008-05-12 15:04 / Bywalec forum
Oczywiście przepraszam za tę pomyłkę. Mam problemy z netem i pomyliłem sobie łowców.
łowca obłudników / 85.222.72.* / 2008-05-08 16:50
CHLEBOWSKI zadłużył gminę Żary na grube miliony i uciekł w politykę do jedynej słusznej przewodniej siły Narodu - "PO". A teraz bierze się za naprawę Rzeczpospoloitej! Boże weź Polskę w obronę przed takimi politykami i głupotą naszych wyborców...

http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/796084.html
Elendir / 2008-05-11 09:16 / Łowca czarownic
A jaki związek ma Twoja wypowiedź z wypowiedzią Ziobro? Taki że jedna i druga była tendencyjnie ukierunkowana na zamówienie polityczne?

Najnowsze wpisy