Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro w prokuraturze. Bo usuwał patologie?

Ziobro w prokuraturze. Bo usuwał patologie?

Money.pl / 2009-06-29 20:46
Komentarze do wiadomości: Ziobro w prokuraturze. Bo usuwał patologie?.
Wyświetlaj:
Bela49 / 85.89.162.* / 2009-06-29 21:32
Wurza mnie to, że decydenci mają mnie , szarego obywatela za kretyna, który sam nie potrafi myśleć i pozwalaja na bombardowanie mnie zakłamanymi informacjami. Prawda powinna obronić sie sama, więc dobrze, że zaczyna sie o tym pisać w taki właśnie sposób. Szkoda tylko, że czepia się i rozlicza uczciwych pozwalając niegodziwcom być nadal bezkarnym. Może nie wszyscy są "trendi' i mają siłę egocentrycznie pozostawać sobą...
A Kaczorek ma motorek / 85.221.175.* / 2009-06-29 20:46
Problem w tym że ostatnio Sądy jak nie mogą udowodnić winy to w orzeczeniu piszą że powołują się na swoje wieloletnie doświadczenie
Myślicie że to żart , otóż nie wiele skazanych z takim orzeczeniem ląduje w pudle
Mieliśmy ministra sprawiedliwości który chciał małymi krokami zapoczątkować zmiany w Polskim Wymiarze Sprawiedliwości [nazwijmy go tak ten wymiar] ,walkę z aferzystami i co zrobił czarny pilar? ogłupił Naród,z mediów dowiadywaliśmy się że czymś nie przyzwoitym jest robienie rewizji o 06:00. że należy się wpierw umówić i uzgodnić termin dla rewizji
Samego zaś Ziobro skazano za złamanie art. mówiącego że oskarżonego uważa się za niewinnego dopóki jego wina nie zostanie udowodniona i orzeczona prawomocnym orzeczeniem a Nie dające się usunąć wątpliwości rozstrzyga się na korzyść
oskarżonego.
Tyle że Sądy tego artykułu nigdy nie stosują zawsze go łamią szczególnie paragraf 2 Nie dające się usunąć wątpliwości rozstrzyga się na korzyść
oskarżonego. Dla sądów dowodem jest "on widział" "on słyszał" no i jego wieloletnie doświadczenie
nie ma mowy że "on pomawia"
Jeżeli np zdarzy się Wam że zostaniecie zaczepieni przez chuligana który będzie chciał Was pobić a Wasze umiejętności pozwolą się obronić i sami wlejecie chuliganowi ,to możecie być pewni że specjaliści od walk w obronie osobistej to jest prokuratorzy ,sędziowie za winnego uznaję tego co wlał temu drugiemu
musicom / 79.162.143.* / 2009-06-30 10:39
Pan Ziobro powinien zostać PREZYDENTEM RP , a reszta do pudła , bo czas najwyższy żeby nieudaczników unieszkodliwić bo zniszczą wszystko do końca. PROPONUJĘ NOWE HASŁO

ZIOBRO NA PREZYDENTA

Najnowsze wpisy