Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ziobro wskazuje winnych - to pogarda PO

Ziobro wskazuje winnych - to pogarda PO

Money.pl / 2008-07-25 10:16
Komentarze do wiadomości: Ziobro wskazuje winnych - to pogarda PO.
Wyświetlaj:
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-25 15:00

Ziobro powtórzył, że nie przyszedł na posiedzenie komisji, ponieważ miał informację, że odbędzie się ono dopiero po sejmowych wakacjach. - Platforma w sposób podstępny zmieniła plan, wiedząc, że tego dnia mam konferencję w Krakowie - powiedział.
jeżeli to prawda

to marszałek sejmu i włądze komisji dały baardzo zły przykłąd


polaczek zarezerwowany? / 87.205.185.* / 2008-07-25 13:24
Pozwolę sobie przypomnieć kilka myśli P osła Ziobro:
Boją się tylko Ci co mają coś na sumieniu.(obstrukcja pierwszego posiedzenia komisji i nieobecność na drugim)
Osoba pistujaca urzad państowy winna stawić się na każde wezwanie odpowiedniego organu.(jaki organ moze być ważniejszy od Sejmu, a popartego wnioskiem Prokuratury)
Obecność w Sejmie podczas obrad jest obowiazkiem Posła.(trwały obrady Sejmu , a konferencja była Partyjna)
Znowu prawo i mentalność Kalego...
Wreszcie podobno sam Pan Poseł chciał stanać przed "oszczercami" oraz zrzec się immunitetu, ale tego nie robi - tak samo mówił Leper czy Łyzwiński... czym Pan się różni w tym : chcę ale nie mogę?
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-25 14:57
ładnie się przepychacie polaki

ładnie się oieniaczycie

nieładnie jesteście niepbiektywni

nieładnie jesteście stronniczy

w sumie zasługujecie na to swoje piekiełko
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-25 14:58
oieniaczycie = pieniaczycie

sorry
B D / 84.40.242.* / 2008-07-25 11:14
MAFIA PALIWOWA ubolewa, że ma takie marionetki, którymi z całą wściekłością zaatakowała Pana Ziobrę wykorzystując cynicznie jego nieobecność w sejmie. Niejaki Czuma (PO) i Niesiołowski wrzaskami nie pozwolili posłom PIS na obronę elementarnego prawa do obrony Pana Ziobry.
Obejrzyjcie tę relację TV Polacy. A paliaczki niech sprawdzą czy ich Tusk nie odszedł przypadkiem na wcześniejszą emeryturę.
wkurzona / 79.185.183.* / 2008-08-06 09:37
(cytat]
z całą wściekłością zaatakowała
Pana Ziobrę wykorzystując cynicznie jego nieobecność

Sprzeczność sama w sobie!

Niejaki Czuma (PO) i
Niesiołowski wrzaskami nie pozwolili posłom PIS na obronę elementarnego prawa do obrony
Pana Ziobry.

Oglądałam relację "na żywo" i jako żywo, ani poseł Czuma, ani marszałek Niesiołowski nie byli wstanie przebić się przez wrzaski posłów PiSu. Masz wybiórczy słuch "BD", skoro słyszałeś inne wrzaski niż ja.
Co do elemetarnego prawa do obrony posła Ziobry: liczysz jego konferencje prasowe? liczysz jego wystąpienia w Sejmie? Czy Ty jako zwykły obywatel miałbyś choć cząstkę jego możliwości do obrony? A tak na marginesie: gdzie było to elemetarne prawo do obrony ludzi osarżanych przez Ziobrę za czasów, gdy był ministrem sprawiedliwości?

Bardzo mi się podoba wywód "polaczka zarezerwowanego?"
Elendir / 2008-07-25 10:31 / Łowca czarownic
Wiedząc że główny zainteresowany tego akurat dnia będzie nieobecny to raczej bym przełożył głosowanie o dzień może dwa (na pewno nie po wakacjach). Z drugiej strony czy aby obowiązkiem posła nie jest uczestniczenie w posiedzeniach? A poza tym czy miałoby to jakikolwiek wpływ na samo głosowanie?

Najnowsze wpisy