Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Źle się działo w KGHM

Źle się działo w KGHM

Money.pl / 2006-05-30 12:34
Komentarze do wiadomości: Źle się działo w KGHM.
Wyświetlaj:
igorr / 80.50.228.* / 2006-06-01 17:17
KgHM powoli znowu opada z sił i to jest problem. Ma ktoś może wizję jak ta cała sprawa wpłynie na cenę akcji? Czy to tylko chwilowa panika, czy niestety dłuższy spadek? Ciekawe!!
Dinki / 194.187.181.* / 2006-06-01 13:19
Teraz przyjdzie PiS, SB (zbieżność nazwy zawsze mnie dziwiło) I LPR i wszystko będzie....po staremu.
ko / 83.26.104.* / 2006-05-30 16:55
taki już los dojnych, państwowych krów. za parę lat będą kolejne 'raporty otwarcia' i odkrywanie ameryki, że tabuny pociotków nowej władzy uwiły sobie gniazdko w kghm. a znając 'pozytywny' stosunek nowej władzy do prywatyzacji (za wyj. niekontrolowanych wizji premiera na gpw) to rozrywek nam nie zabraknie
grzes433 / 83.10.226.* / 2006-05-30 12:34
Ameryke odkryli!
Wszedzie w takich spolkach, w spoldzielniach, w urzedach nie sa zatrudniani fachofcy tylko cala armia pociotków, a przetargi dla takich instytucji tez wygrywaja firmy należące do pociotków. Co za glupi kraj! Nic dziwnego, ze niedlugo wszyscy fachowcy wyjada na zachod.
mee / 81.219.100.* / 2006-05-30 13:18
LOL ! O przekretach w KGHM mowi sie juz od od jakis 5 lat ! Niestety rzad zrobic de'facto nic moze bo KGHM to strategiczna firma i lepiej obchodzic sie z nia jak z jajkiem (szkoda zabijac kure zkladajaca zlote jaja w postaci np. podatkow :) )
od kuchni / 212.244.79.* / 2006-05-30 13:17
Ja mysle ze sytuacje w KGHM PIS rozgrywa zeby sobie poreperowac wizerunek.Kosztow wydobycia nie da sie juz zbytnio obnizyc bo i w jaki sposob?Pracowałem w tej firmie 25 lat to wiem jak to wszystko jest tam kosztowne.Wydobycie pochłania ogromne ilosci matrialow,energii elektrycznej i modlic sie nalezy tylko zeby cena miedzi jak najdłuzej sie utrzymywała na wysokich poziomach,zeby cena miedzi rekompensowala koszty.Niewiem wiec co PIS ma za asa w rekawie na obnizke kosztow ,bo nie wierze ze ich ;fachowcy' beda tak obojetni na frofity płynace z udziałow w zarzadzaniu tak bogata firma.Wkrotce usłyszymy nowinki kto i ile skubnał z nowej ekipy z tego tortu.Chciwosc jest przypadloscia ludzka a nie tylko okreslonej parti.
x-trade / 194.4.130.* / 2006-05-30 16:25
Gdyby KGHM został sprywatyzowany (tak naprawdę) to koszty da się obniżyć. Obecny koszt wydobycia ok 2900 USD za tonę. Przy spadku cen miedzi KGHM tonie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy