Forum Forum inwestycyjneForex

Złoty był dziś w niełasce inwestorów

Złoty był dziś w niełasce inwestorów

Money.pl / 2008-12-01 18:46
Komentarze do wiadomości: Złoty był dziś w niełasce inwestorów.
Wyświetlaj:
USDM / 83.7.131.* / 2008-12-02 08:50
zloty starcil bo ropa potaniala.....kiedy gielda i ropa odbija ...zlotowka znow pojdzie do gory...korelacja USD i ropy jest prosta i oczywista . 89% zmian wartosci USD spowodowane jest zmianami wartosci ropy.
Morele Sp. z o.o. / 91.150.223.* / 2008-12-01 18:46
Czekam na 4,00 zł za Euro, żniwa się dopiero zaczynają, jest coraz więcej nowych zamówień u mnie w firmie, wszystko oczywiście produkuję na export. Good luck dla wszystkich w biznesie którzy jeszcze cos wytwarzają
tara / 2008-12-03 18:31 / Tysiącznik na forum
Nasz rzad nie dopusci do 4 pln za euro bedzie pln dalej sztucznie pompowana gdyz dług panstwa jest nizszy,takze nie ciesz sie z zamowien gdyz w uni dopłaca do produkcji i towary ich stana sie konkurencyjne o nizszych cenach i zaleja nasze rynki a my eksporterzy pojdziemy na zielona trawke .
kri$$$ / 87.205.199.* / 2008-12-03 19:03
może i będzie sztucznie pompowana złotówka ale nie długo, nawet dobry wałek kiedyś wyjdzie na jaw, niestety eksporterzy muszą sie jakoś trzymać ja tam jestem optymistą i myśle ze euro dojdzie do 4.5 nie wiem dokladnie kiedy ale dojdzie
Matador / 83.28.6.* / 2008-12-03 17:28

zekam na 4,00 zł za Euro, żniwa się dopiero zaczynają, jest coraz więcej nowych zamówień
u mnie w firmie, wszystko oczywiście produkuję na export. Good luck dla wszystkich w
biznesie którzy jeszcze cos wytwarzają



Oj dobrze gadasz.Powodzenia dla nas.
Z jakiego gatunku kawy wróżysz ?? no i nie dolewaj nic mocnego.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy